Naga Marketssztabki sreberaSpoglądając na notowania srebra zauważymy, że jego cena wzrosła na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy o ponad 2,35 USD z 13,89 USD 14 listopada 2018 r. aż powyżej 16,25 USD raportowanych w drugiej połowie lutego br. Tam też pojawiła się bardzo silna reakcja podażowa, w skutek której cena srebra osunęła się w rejon technicznego wsparcia poniżej 15 USD.


Cena srebra wraca do spadków. Wkrótce znów poniżej 15 USD?

Analizując obecną sytuację dostrzec można, że w skutek trwających od ubiegłego piątku wzrostów cena srebra dotarła powyżej 15,50 USD, gdzie już wczoraj pojawiła się pierwsza reakcja podażowa. Dziś obserwujemy zdecydowaną deprecjację srebrnego kruszcu i jeżeli tylko tendencja ta będzie kontynuowana, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania okolic 14,95 USD. To właśnie tam znajduje się bowiem najbliższe, techniczne wsparcie.

Jeżeli jednak poziom ten zostanie pokonany, wówczas cena srebra mogłaby spaść o kolejne 15 centów w okolice 14.80 USD.

Zarządzanie ryzykiem jako dominanta sukcesu na rynku – webinar już dzisiaj o 20:00!

Cena srebra
Silver Daily

Naga Markets jest autoryzowany i regulowany przez CySEC. NAGA Markets jest członkiem założonej w 2015 roku, notowanej na niemieckiej giełdzie grupy FinTech THE NAGA Group AG. Ze względu na bezpieczeństwo funduszy, obsługę klienta na wysokim poziomie oraz szybką realizację zleceń, broker posiada ogromne zaufanie wśród traderów na całym świecie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułWłaściciele kryptowalut rzadko wykorzystują je do płatności, pokazuje badanie
Następny artykułO wykresach ani słowa: USD/CHF, AUD/JPY, CAD/JPY
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here