TMS


sztabki sreberaSpoglądając na notowania srebra zauważymy, że jego cena wzrosła na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy o ponad 2,35 USD z 13,89 USD 14 listopada 2018 r. aż powyżej 16,25 USD raportowanych w drugiej połowie lutego br. Tam też pojawiła się bardzo silna reakcja podażowa, w skutek której cena srebra osunęła się w rejon technicznego wsparcia poniżej 15 USD.


Cena srebra wraca do spadków. Wkrótce znów poniżej 15 USD?

Analizując obecną sytuację dostrzec można, że w skutek trwających od ubiegłego piątku wzrostów cena srebra dotarła powyżej 15,50 USD, gdzie już wczoraj pojawiła się pierwsza reakcja podażowa. Dziś obserwujemy zdecydowaną deprecjację srebrnego kruszcu i jeżeli tylko tendencja ta będzie kontynuowana, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania okolic 14,95 USD. To właśnie tam znajduje się bowiem najbliższe, techniczne wsparcie.

Jeżeli jednak poziom ten zostanie pokonany, wówczas cena srebra mogłaby spaść o kolejne 15 centów w okolice 14.80 USD.

Zarządzanie ryzykiem jako dominanta sukcesu na rynku – webinar już dzisiaj o 20:00!

Cena srebra
Silver Daily

Naga Markets jest autoryzowany i regulowany przez CySEC. NAGA Markets jest członkiem założonej w 2015 roku, notowanej na niemieckiej giełdzie grupy FinTech THE NAGA Group AG. Ze względu na bezpieczeństwo funduszy, obsługę klienta na wysokim poziomie oraz szybką realizację zleceń, broker posiada ogromne zaufanie wśród traderów na całym świecie.Invest Cuffs

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułWłaściciele kryptowalut rzadko wykorzystują je do płatności, pokazuje badanie
Następny artykułO wykresach ani słowa: USD/CHF, AUD/JPY, CAD/JPY
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Z rynkiem Forex związany od 2012 roku. Swoje pierwsze kroki stawiał na rynku surowców, obecnie aktywny trader również na rynkach walutowych. Pasjonat analizy technicznej opierający swój trading na prostocie Price Action z wykorzystaniem poziomów Fibonacciego i teorii Boxów, nie lekceważąc przy tym wpływu publikacji makroekonomicznych na rynki. Twórca bloga o tematyce Fx arkadiuszjozwiak.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Wierzy, że trading może być zajęciem dla każdego a odpowiednie money management i dyscyplina to klucz do sukcesu na rynkach finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here