Naga Marketssztabki złotra i srebraCena srebra – podobnie jak cena złota – ma za sobą niezwykle imponujący rajd wzrostowy. Wskutek trwającej od 28 maja br. aprecjacji, wycena tego kruszcu wzrosła bowiem aż o 3,2120 USD, co stanowi 22,47%. Doprowadziło to do pokonania kilku istotnych oporów. Czy dalsze wzrosty są jednak jeszcze możliwe?


Spoglądając na notowania srebra zauważymy, że wskutek ostatnich wzrostów rynek pokonał horyzontalny opór w wysokości 15,53 USD, linię tendencji spadkowej, kolejny opór w rejonie 16,15 USD i dotarł aż do 17,25 USD, gdzie w miniony wtorek pojawiła się silna reakcja podażowa. Mimo to, poziom ten nie został od razu trwale odrzucony. W kolejnych dniach cena srebra znów zbliżyła się w okolice tego oporu.

W miniony piątek ponownie pojawiła się tam jednak reakcja podażowa. Dziś także obserwujemy spadki i wiele wskazuje na to, że rynek może trwale odrzucić tą strefę. Gdyby do tego doszło, cena srebra mogłaby w najbliższym czasie osunąć się w okolice któregoś z ostatnio pokonanych oporów (teraz wsparć) tj. 16,57 USD, bądź nawet 16,15 USD.

Wykorzystanie formacji cenowych i formacji świecowych w tradingu
zapisz się na bezpłatny webinar

cena srebra
Silver Daily

Naga Markets jest autoryzowany i regulowany przez CySEC. NAGA Markets jest członkiem założonej w 2015 roku, notowanej na niemieckiej giełdzie grupy FinTech THE NAGA Group AG. Ze względu na bezpieczeństwo funduszy, obsługę klienta na wysokim poziomie oraz szybką realizację zleceń, broker posiada ogromne zaufanie wśród traderów na całym świecie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułO wykresach ani słowa: USD/JPY, GBP/PLN, EUR/GBP
Następny artykułBlok po 22 – 19 sierpnia 2019: EURUSD w trwającej konsolidacji – indeksy w silniejszej reakcji
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here