Naga MarketsUłożone staby srebraSpoglądając na notowania srebra zauważymy, że jego cena osunęła się w ostatnim czasie o 1,24 USD z 16,20 USD 20 lutego br. aż do 14,96 USD raportowanego 7 marca br. Tam też pojawiła się silna reakcja popytowa, która zapoczątkowała trwającą aż do dziś korektę wzrostową.


Analizując obecną sytuację dostrzec można, że w skutek trwających od 8 marca 2019 r. wzrostów cena srebra dotarła powyżej 15,50 USD, gdzie już w ubiegłym tygodniu pojawiła się pierwsza reakcja podażowa. Dziś również obserwujemy zdecydowaną deprecjację srebrnego kruszcu i jeżeli tylko tendencja ta będzie kontynuowana, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania okolic 14,95 USD. To właśnie tam znajduje się bowiem najbliższe, techniczne wsparcie. Za scenariuszem tym przemawia także fakt, iż obecnie testowany opór zbiega się z mierzeniem 50% korekty Fibonacciego z wcześniejszych spadków.

Jeżeli jednak poziom ten zostanie pokonany, wówczas cena srebra mogłaby spaść o kolejne 15 centów w okolice 14.80 USD.

Wykorzystanie formacji cenowych i formacji świecowych w tradinguzapisz się na bezpłatny webinar

Cena srebra
Silver Daily

Naga Markets jest autoryzowany i regulowany przez CySEC. NAGA Markets jest członkiem założonej w 2015 roku, notowanej na niemieckiej giełdzie grupy FinTech THE NAGA Group AG. Ze względu na bezpieczeństwo funduszy, obsługę klienta na wysokim poziomie oraz szybką realizację zleceń, broker posiada ogromne zaufanie wśród traderów na całym świecie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułWtorkowy przegląd rynków – AUDUSD i NZDUSD testują kluczowe opory
Następny artykułKurs euro do dolara (EUR/USD) coraz niżej, poziom 1,1230 w zasięgu
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here