Naga MarketsUłożone staby srebraSrebro ma za sobą naprawdę dobry okres. W ostatnim czasie na kursie tego metalu szlachetnego mogliśmy obserwować prawdziwy rajd wzrostowy. Porównując cenę złota do srebra, dywergencja pomiędzy notowaniami została wreszcie domknięta. Od dłuższego czasu srebro było niedowartościowane w stosunku do złota, niemniej ostatnia hossa doprowadziła do wyrównania. Jak wygląda sytuacja techniczna na rynku srebra, czy przed nami większa korekta, a może hossa będzie kontynuowana? Zapraszamy do zapoznania się z analizą techniczną.


Cena srebra odbija od oporu

Spójrzmy na sytuację techniczną na rynku srebra. Patrząc na interwał D1, srebro ma za sobą naprawdę silny rajd wzrostowy. Ruch w górę został spotęgowany, dzięki zaostrzeniu konfliktu na linii USA – Chiny. Dzięki temu notowania srebra dotarły do kluczowej strefy oporowej. W środę srebro umocniło się o ponad 4%! Jednak wczorajsza sesja przyniosła wyczekiwaną korektę, miejsce również nie jest przypadkowe, na tym poziomie znajdują się szczyty z czerwca i kwietnia 2018 roku.

Wykorzystanie formacji cenowych i formacji świecowych w tradingu
– zapisz się na bezpłatny webinar

Cena srebra 9 sierpnia 2019
Wykres Silver interwał D1

Patrząc na na niższy przedział czasowy – H1, możliwa jest struktura korekty prostej. Geometria fali A do C wypada prawie że idealnie w strefie wyznaczonej z przedziału czasowego D1. Dlatego też w przypadku dojścia do strefy zaznaczonej kolorem zielonym, należy spodziewać się reakcji popytu. Dopiero wyraźne wybicie poziomu 16,6$ dołem, może otworzyć drogę do większych spadków. Oporem pozostaje strefa zaznaczona kolorem fioletowym.

Cena srebra 9 sierpnia 2019
Wykres Silver interwał H1

Naga Markets jest autoryzowany i regulowany przez CySEC. NAGA Markets jest członkiem założonej w 2015 roku, notowanej na niemieckiej giełdzie grupy FinTech THE NAGA Group AG. Ze względu na bezpieczeństwo funduszy, obsługę klienta na wysokim poziomie oraz szybką realizację zleceń, broker posiada ogromne zaufanie wśród traderów na całym świecie.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here