Naga MarketsCena srebra obsuwa się na południe - analiza techniczna surowcaOd wakacji zeszłego roku notowania srebra znajdują się pod wpływem dwóch kluczowych wartości. Od góry ograniczeniem jest opór 30$ za uncje, a wsparciem jest 22$.

Cena srebra powraca do trendu spadkowego

Jeżeli bieżącą falę spadkowa opiszemy  spadkową linią trendu, to widać, że ostanie cztery białe świece można zakwalifikować jako korektę. Pozioma linia umieszczona na cenie 25.20$ to ciekawe miejsce dla podaży. W przeszłości można znaleźć tutaj kilka punktów świadczących o dużej aktywności tej właśnie grupy inwestorów. Ponieważ Srebro tworzy ruch boczny, to potencjalny impuls spadkowy należy odgraniczyć do najbliższego wsparcia.

Te artykuły również Cię zainteresują
Układ średnich kroczących, gdzie zielona MA50 znajduje się powyżej wolniejszej MA200 sugeruje istnienie trendu wzrostowego. Takie założenie nabiera większego sensu, gdy przypomnimy sobie, jak wyglądał wykres do lipca 2020 roku. Spadki były dominującym sentymentem, a ostatnim bastionem jego obrony była wartość 19$. Po szybkim wakacyjnym rajdzie nie udało się jeszcze zamienić tego miejsca z oporu na wsparcie.  Popyt skupił się na wspomnianej już wartości 22$, która aktualnie wydaje się być trudnym wsparciem do przełamania.

Wskaźnik relatywnej siły dotknął linii 30 punktów i przełamuje niebieską linię stanowiąca odpowiednik tej znajdującej się na wykresie ceny Silver. Może to być pierwszy znak rosnącej siły popytu, ale do potwierdzenia niezbędne jest wyjście powyżej 25.20$, czy też zielonej średniej kroczącej.

Konsolidacja rządzi się swoimi prawami, a częsta zmiana kierunków ruchu ceny jest tutaj cechą charakterystyczną. Pozostaje więc obserwacja zachowania tego instrumentu w poszczególnych strefach, gdzie w przeszłości powstały dołki i szczyty.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: theppro co to | akcje pkn | biomaxima | dow jones index | złotowka |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here