Aktualna cena ropy WTI, srebra oraz złotaNa rynku złota być może nie dzieje się za dużo w ostatnich dniach, niemniej spore ruchy widać na srebrze, a także ropie naftowej. Dziś za jedną uncję srebra zapłacimy blisko 15,8$. Podczas pisania tej analizy cena wybija kolejne lokalne maksima. Jeśli chodzi o inne rynki, złoto zyskuje dziś 0,4%, wczorajszy ruch w dół jest więc odrabiany. Za jedną uncję zapłacimy dziś 14012,3$. Jeśli chodzi o ropę naftową, tutaj możemy obserwować nieznaczną korektę, po wczorajszych silnych spadkach, które wyniosły ponad 3%. Cena dotarła jednak do kluczowego wsparcia technicznego. Baryłka ropy WTI kosztuje w środę 57,95$. Zobaczmy jak przedstawia się sytuacja techniczna na wykresach surowców.


Cena srebra wystrzeliła w górę

Cena srebra kontynuuje wzrosty po reteście strefy wsparcia przy 15,55$.Realizuje się więc scenariusz, o którym pisałem wczoraj. Jeżeli obecna dynamika się utrzyma, niewykluczone, że cen szybko przetestuje ostatnie maksima przy poziomie 16,15$. Strefa zaznaczona kolorem zielonym pozostaje wsparciem, tak długo jak kurs znajduje się powyżej, obowiązuje scenariusz wzrostowy.

Cena srebra 17 lipca 2019

Cena złota broni lokalnego 1:1

Cena złota porusza się w ostatnim czasie w szerokiej konsolidacji. Scenariusze od wczorajszej analizy nie uległy zmianie. Aktualnie kluczowym wsparciem pozostaje strefa przy poziomie 1383$, dopiero jego ewentualne pokonanie może doprowadzić do większych spadków. Jednak na razie, dopóki kurs znajduje się powyżej, niewykluczony jest dalszy ruch w górę. Możemy tutaj dodatkowo wyznaczyć linię po szczytach i linię do dołkach, przez co powstaje formacja trójkąta. Niemniej dopiero pokonanie strefy przy 1382$, bądź 1438$ powinno doprowadzić do większego ruchu trendowego.

Cena złota 17 lipca 2019

Cena ropy naftowej coraz wyżej

Cena ropy zgodnie z wczorajszą analizą cena kontynuowała spadki po powrocie poniżej poziomu 60,25$. Oczywiście spadkom pomógł Trump, który wypowiedział się o możliwości wprowadzenia nowych ceł na towary importowane z Chin. Odnosząc się do wczorajszej analizy, cena dotarła do układu Overbalance, który został zaznaczony kolorem zielonym. Tka długo jak cena broni dolnego ograniczenia, istnieje szansa na ruch w górę. Dopiero pokonanie poziomu 57,1$ może doprowadzić do większej przeceny.

Cena ropy naftowej 17 lipca 2019

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here