Naga MarketsCena sprzedaży akcji w procesie ABB Ten Square Games wynosi 500 zł/szt.Akcjonariusze Ten Square Games – Maciej Popowicz oraz Arkadiusz Pernal zakończyli proces przyspieszonej budowy księgi popytu (ABB) skierowany do wybranych inwestorów, w wyniku którego cena sprzedaży jednej akcji sprzedawanej spółki została ustalona na 500 zł, a łączna liczba akcji sprzedawanych na 710 436, co stanowi 9,78% akcji w kapitale zakładowym oraz tyle samo głosów, podał TSG.

Wcześniej powyżsi akcjonariusze zadeklarowali, że ich zamiarem jest pozostanie strategicznymi inwestorami w spółce i dalsze wspieranie spółki w jej dynamicznym rozwoju

“Maciej Popowicz sprzeda 504 024 akcje sprzedawane, które stanowią 6,94% akcji w kapitale zakładowym spółki oraz w ogólnej liczbie głosów w spółce, a Arkadiusz Pernal sprzeda 206 412 akcji sprzedawanych, które stanowią 2,84% akcji w kapitale zakładowym spółki oraz w ogólnej liczbie głosów w spółce” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Po rozliczeniu transakcji pierwszy będzie posiadać 1 615 000 akcji, które stanowią 22,2% akcji w kapitale zakładowym oraz w ogólnej liczbie głosów, a drugi 807 600 akcji, które stanowią 11,1% akcji w kapitale i głosach.

Wood & Company Financial Services pełni rolę wyłącznego globalnego koordynatora w związku z ABB.

Ten Square Games to jeden z największych w Polsce producentów i wydawców gier mobilnych oraz przeglądarkowych. Spółka została założona w 2011 roku przez Macieja Popowicza i Arkadiusza Pernala – twórców serwisu społecznościowego Nasza Klasa (nk.pl), którzy wprowadzili do niego gry w modelu free-to-play. Spółka zadebiutowała na GPW w maju 2018 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here