Naga MarketsCena ropy nafotwejW środowym wydaniu programu Surowcowe.info, Bogusz Kasowski poruszył temat ropy naftowej i jej możliwej ceny w przyszłości. W ocenie prowadzącego możemy spodziewać się wzrostu zapotrzebowania na ropę na świecie, co razem z obcięciem produkcji przez OPEC+ powinno podbić jej cenę. Co więcej omówiono również najważniejsze wydarzenia rynkowe i przenalizowano sytuację na wykresach. Surowcowe.info to program emitowany na antenie telewizji Comparic24.tv, z którego poznasz najświeższy przegląd notowań na rynku surowców. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia dzisiejszego materiału.


Ropa naftowa powróci na szczyty z 2018 roku?

Czynniki przemawiające za wyższymi cenami ropy naftowej:

  • Obniżki stóp procentowych w USA i „stabilizacyjny” ton FOMC-u;
  • „Faza pierwsza” umowy handlowej USA-Chiny;
  • Pakiety stymulujące fiskalnie Chiny i Indie;
  • Rozmowy o wsparciu gospodarki polityką fiskalną w Niemczech;
  • Fakt skupienia się administracji USA na rozwoju gospodarczym kraju w ostatnich 12 miesiącach przed wyborami prezydenckimi.

To wszystko razem zdaniem specjalistów ma wpłynąć na wyższe ceny ropy na świecie – oznajmił Bogusz Kasowski.


Czy chciałbyś handlować prawdziwymi akcjami i futures z dźwignią?
SPRAWDŹ NAS

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here