Naga Markets



Na rynku kontraktów terminowych w poniedziałek ropa WTI (CL) osuwa się o 1,8% i powraca poniżej poziomu 40 dolarów. Z kolei indeks S&P 500 na rynku futures rośnie o 0,23%, kontynuując aprecjację z zeszłego tygodnia i testując pułap 3500 punktów, najwyższy od początku ubiegłego miesiąca.

  • W momencie utrzymującej się słabości dolara zyskuje między innymi amerykańska giełda
  • Wall Street testuje półtoramiesięczne maksima
  • Spadki widać natomiast na rynku surowców, gdzie silnie cierpi wartość czarnego złota

Emini Trader to jeden z najbardziej rozpoznawalnych, a z całą pewnością najbardziej cenionych przez traderów twórców polskiej blogosfery. Jak sam przyznaje, jego blog w zamyśle miał być swojego rodzaju pamiętnikiem lub dziennikiem rozwijającego się tradera, a przerodził się w miejsce pełne profesjonalnej wiedzy o tradingu.

Autor poleca również:



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułDM BDM: Playway z rekomendacją “akumuluj”. Poziom docelowy na nowych szczytach?
Następny artykułAkcje Allegro drożeją o 53% w pierwszym dniu historycznego IPO
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here