Naga Marketsmiedź, miedziane druty, copperNotowania miedzi rozpoczęły bieżący tydzień mocnym wzrostowym akcentem. Cena tego metalu w Stanach Zjednoczonych – po piątkowym przekroczeniu bariery na poziomie 4 USD za funt – dzisiaj rozpoczęła sesję od kontynuacji zwyżek i przekroczenia poziomu 4,20 USD za funt.

Miedź testuje najwyższe poziomy od 2011 roku

Tym samym, cena miedzi dotarła dzisiaj do poziomów z sierpnia 2011 roku, a więc do najwyższych poziomów od niemal dekady. Jednocześnie, są to poziomy już całkiem bliskie historycznych szczytów, które zostały ustanowione właśnie w 2011 roku, a wynosiły około 4,65 USD za funt.

Te artykuły również Cię zainteresują
Dynamiczna zwyżka notowań miedzi na początku dzisiejszej sesji wywołała jednak równie zdecydowaną kontrę strony podażowej. Notowania miedzi powróciły więc szybko do okolic 4,09-4,10 USD za funt. Nie zmienia to faktu, że strona popytowa na tym rynku pozostaje relatywnie silna za sprawą dużego popytu na miedź ze strony Chin oraz słabości amerykańskiego dolara.

Notowania miedzi w USA – dane dzienne
Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: wykres eur usd | mercator forum parkiet | akcje bitcoin | bitcoin kurs dzisiaj | dolar prognoza |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here