Naga Marketsmiedź, miedziane druty, copperKansas, Arizona oraz hrabstwo Los Angeles wprowadzają kolejne obostrzenia w związku z rosnącą liczbą zarażeń koronawirusem, tymczasem giełdowe indeksy w USA rozpoczynają tydzień od wyraźnych wzrostów. Te pojawiły się również na warszawskim GPW, choć poniedziałkowa sesja pozostawiła pewien niedosyt. Adam Rak podczas porannego programu w Comparic24.tv opisującego najważniejsze wydarzenia dni wspomina również o rosnących cenach miedzi. Na przegląd wybranych informacji rynkowych zaprasza Orbex.

  • W Stanach Zjednoczonych potwierdzono ponad 2,5 miliona przypadków zachorowania na koronawirusa, a liczba zgonów przekroczyła 126 tysięcy
  • Łącznie na całym świecie z powodu pandemii umarło 500 tysięcy osób
  • Notowania metali zyskują na słabszym dolarze (konsolidującym od początku czerwca), w efekcie czego miedź jest najdroższa od lipca ubiegłego roku, testując we wtorek poziom 463 dolarów

Te artykuły również Cię zainteresują
Partnerem programu „To warto wiedzieć”, emitowanego codziennie o godzinie 09:00 na antenie Comparic24.tv jest międzynarodowy broker Orbex:

SPRAWDŹ OFERTĘ BROKERA ORBEX I ZAŁÓŻ KONTOConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułMZ: 239 nowych przypadków COVID-19, liczba zarażonych sięgnęła 34 393
Następny artykułQubicGames rozpoczął portowanie gier na zlecenie innych wydawców
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here