Naga MarketsCena miedzi kontynuuje zwyżkę. Analiza techniczna notowań surowca Dwa kluczowe poziomy dla Copper to 8700$ i 980$.  Przez ostatnie miesiące cena tego metalu utrzymywała się w poziomym kanale wyznaczonym przez te ceny. Obrona oporu 9800$ mogła sugerować, że zmienia się trend. Jednak aby mogło to nastąpić, to musi pojawić się nowy niższy dołek.

Cena miedzi coraz droższa

Zielona strefa datowana jest na  wiosnę tego roku, jest to jednocześnie początek ostatniego impulsu wzrostowego. Strukturalnie, to z tego miejsca należy liczyć rozpoczęcie aktualnych wzrostów Copper.  Tak długo, jak dzienne świece znajdują się powyżej 8700$, to wzrok należy kierować do góry, a na pewno w prawo. Ostatnie dwa dni to powrót do żółtej strefy 9800$, Zjawisko to jest naturalnym procesem  i pojawia się, gdy zostanie przełamany ważny opór. W ten sposób następuje zamian ról i żółta strefa staje się wsparciem.  Wsparciem dla kolejnej serii białych świec, które po przełamaniu 10300$ mogą utworzyć nowy szczyt. 

Notowania miedzi
Notowania miedzi

Warto podkreślić, że ten instrument kwotowany jest blisko historycznych szczytów. Tak droga Miedź jest korzystna tylko dla jej producentów. Może to sugerować, że trwałe utrzymanie notowań powyżej 10000$  nie będzie łatwym zadaniem.

Nie musi to od razu oznaczać spadków, bo te powinny uaktywnić się z większą siłą dopiero po przełamaniu wsparcia 8700$.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: euro rubel | dow jones index | allegro giełda | kantorowy kurs jena | korona czeska kurs | frank kurs | akcje jsw |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here