Naga Markets

Cena krypto Omicron (OMIC) eksplodowała przez weekend!Omicron, kryptowaluta o podobnie brzmiącej nazwie do nowo zidentyfikowanego szczepu koronawirusa, w rezultacie spekulacyjnej manii zanotowała w weekend gigantyczny wzrost swojej ceny.

  • Omicron to projekt blockchain oparty na tokenie OMIC
  • Obecna kapitalizacja rynkowa Omicron to około 640 tys. dol.
  • W rankingu CoinMarketCap plasuje się ona 3396 pozycji pod względem wartości rynkowej
  • Token narodził się na początku listopada jako “fork” projektu Olympus w sieci Arbitrum
  • Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

Omicron: olbrzymi rajd kryptowaluty napędzony informacjami o szczepie COVID

Cena kryptowaluty Omicron (OMIC) wystrzeliła w górę ponad 11-krotnie w trakcie ostatnich 48 godzin w rezultacie nazwania nowego szczepu koronawirusa tą samą literą greckiego alfabetu.Jeszcze w piątek rano Omicron notowany był w okolicy 64 dol., czyli poziomu wokół którego kurs kryptowaluty oscylował w trakcie kilku poprzedzających sesji.

Cena krypto Omicron (OMIC) eksplodowała w weekend! Wzrost o 1100% w 3 dni
Kurs OMIC/USD. Źródło: tradingview.com

Tuż po tym, gdy po raz pierwszy w przekazie medialnym pojawiła się nazwa nowego wariantu koronawirusa zidentyfikowanego kilka dni wcześniej przez naukowców z RPA, spekulanci zorientowali się o istnieniu krypto Omicron. W rezultacie, w poniedziałek rano kurs OMIC wyznaczył nowe maksima wszechczasów na 711 dol. To ponad 11 razy więcej niż w piątek rano.

fpmarkets

Przed południem w poniedziałek, kryptowaluta Omicron wyceniana jest na poziomie 635 dol.

Zobacz również: Cena złota spot w górę w poniedziałek wśród informacji o nasileniu się pandemii

– Omicron to zdecentralizowany protokół waluty rezerwowej dostępny w sieci Arbitrum Network oparty na tokenie OMIC. Każdy token OMIC jest wspierany przez koszyk aktywów (np. USDC, OMIC-MIM LP) w skarbcu OMIC, nadając mu wartość wewnętrzną, poniżej której nie może spaść. OMIC wprowadza również unikalną ekonomiczną i teoretyczną dynamikę gier na rynek poprzez staking i bonding. – przeczytać możemy o projekcie kryptowaluty na portalu CoinMarketCap.

Omicron jest listowany między innymi na Sushiswap i nie jest dostępny na żadnej zcentralizowanej giełdzie krypto. Zalecamy szczególną ostrożność biorąc pod uwagę spodziewaną olbrzymią zmienność notowań tokena.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: pko akcje kupno | kurs dolara wykres | giełda prognozy | cena akcji lpp | kurs forinta prognozy na najbliższe dni | euro korona norweska |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here