Naga Markets

 Cena gazu ziemnego w Stanach Zjednoczonych przerwały ostatni ruch spadkowy w rejonie 6,70Notowania gazu ziemnego w USA (NATGAS) przerwały ostatni ruch spadkowy w rejonie 6,70, wyznaczonym przez dolne ograniczenie struktury 1:1. Wybuch w kluczowym amerykańskim terminalu LNG przyczynił się do złagodzenia sytuacji na rynku, ponieważ oznacza, że mniej gazu będzie eksportowane za granicę, a więcej pozostanie w kraju.

Notowania gazu ziemnego obecnie oscylują w okolicach 6,74

Niemniej jednak, perspektywy dla cen gazu ziemnego w USA w dłuższej perspektywie są dobre, ponieważ Stany Zjednoczone podpisały szereg długoterminowych umów na dostawy. Wspomniany poziom 6,70 stanowi również górne ograniczenie strefy wsparcia w okolicach zniesienia 50% ostatniego impulsu wzrostowego.Oznacza to, że dalszy spadek wymagałby przełamania poniżej kluczowego wsparcia i może to wymagać jakiegoś katalizatora. Takim katalizatorem może być dzisiejsza publikacja danych EIA o zmianach w magazynach gazu ziemnego (godz. 16:30).

Duży wzrost zapasów mógłby pomóc niedźwiedziom w przełamaniu strefy wsparcia. Z drugiej strony, jeśli dane pokażą niższy od oczekiwanego wzrost lub spadek, NATGAS może mieć okazję do wzrostów.

Należy pamiętać, że oznaczałoby to odbicie od dolnego ograniczenia struktury 1:1, co teoretycznie wskazywałoby na utrzymanie głównego trendu wzrostowego.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: prognozy kryptowalut | analiza dax | kęty akcje prognozy | 11 bit studios giełda | kurs akcji comarch | pko akcje prognozy | eurocash notowania |

NED


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here