Kurs euro do złotego EURPLN 6 czerwca 2019Kurs euro koryguje ostatnie spadki, ruch jest jednak niewielki, biorąc pod uwagę co działo się na rynku w dniu wczorajszym. Poza tym w ostatnim czasie każda próba podbicia, kończyła się szybkim przejęciem inicjatywy przez sprzedających i sprowadzeniem kursu w dół. Dopóki nie zobaczymy bardziej zdecydowanego ruchu ku górze, dalszym ciągu istnieje szansa na sprowadzenie kursu w kierunku 4,2450 zł. Należy pamiętać, że tendencja jest wciąż spadkowa. W środę 19 czerwca po godzinie 7:00 za jedno euro trzeba płacić 4,2620 PLN.  Co do kalendarza makro, dziś największą rolę będzie odgrywać decyzja FOMC, którą poznamy o godzinie 20:00 Więcej w porannym przeglądzie rynków. Zapraszam do zapoznania się z analizą EUR/PLN.

Waluta Kurs Nazwa
EUR 4,2620 euro

Kurs euro w górę

Euro e dalszym ciągu utrzymuje się przy najniższych poziomach w 2019 roku. Cena w ostatnich dniach konsoliduje w wąskim zakresie. Wczoraj po pojawieniu się niewielkiej reakcji popytowej, po raz kolejny mogliśmy obserwować test poziomu 4,2650 zł, który został obroniony. Dopóki cena utrzymuje się poniżej, obowiązuje tendencja spadkowa. Wciąż istnieje szansa na test poziomu wsparcia przy 4,2450 zł, gdzie znajdują się dołki z sierpnia 2018 roku. Na razie na pewno brakuje sygnałów do kupna, tendencja jest zniżkującą. Dopiero ewentualne wyjście powyżej 4,2650 zł, może doprowadzić do większej korekty wzrostowej. Z kolei o załamaniu tendencji będzie można mówić dopiero w momencie wybicia górą poziomu 4,2750 zł.

InvestCuffs

Zobacz takżeCzy układy harmoniczne działają? Webinar już dziś – wtorek 20:00

Cena euro do złotego EURPLN 19 czerwca 2019

Euro utrzymuje się przy dołkach

Zobaczmy jak wygląda wykres na niższym interwale czasowym. Na przedziale H4, właściwie niewiele się zmieniło. Rynek borni wsparcia przy 4,2550, o którym pisałem we wczorajszej analizie. Może to skutkować lokalną korektą wzrostową. Jeżeli faktycznie dojdzie wybicia lokalnych szczytów, to w dalszym ciągu należy brać pod uwagę układ 1:1. Górne ograniczenie struktury pozostaje kluczowym oporem, aktualnie są to rejony 4,2700 zł. Własnie w tych okolicach szukałbym reakcji podażowej. Jednak najpierw rynek musiałby pokonać poziom 4,2650 zł, który był w ostatnim czasie wyraźnie broniony.

Kurs euro do złotego EURPLN 19 czerwca 2019

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here