Naga Markets

Cena ethereum spadła w ostatnim czasie o ponad 15 proc. (choć w skrajnym momencie zasięg tej deprecjacji wynosił blisko 30 proc.). To wszystko sprawiło, że za ETH zapłacić trzeba obecnie jedynie nieco ponad 4100 dolarów. Znany analityk i trader kryptowalutowy Justin Bennett uważa, że spadki te są jedynie przejściowe i przewiduje on epicki rajd wzrostowy na notowaniach tej kryptowaluty.

Ethereum najwyżej od lutego 2018 r.

Analityk kryptowalutowy Justin Bennett przeanalizował notowania pary ETH/BTC i dostrzegł, że kurs ethereum względem bitcoina wybił w minionym tygodniu górą z trwającej niemal od początku maja br. konsolidacji. Zjawisko to w naturalny sposób wspiera pogląd o dalszej aprecjacji ETH względem BTC.Zdaniem Bennetta, ethereum jest teraz w “trybie pełnej bestii”.

Weź udział w cyklu webinarów i zdobądź międzynarodowy cetryfikat

W jego ocenie, najbliższy cel dla ethereum to 0,10-0,11 BTC, co odpowiadało by ok 5050 – 5550 USD. Równocześnie uważa on jednak, że już w styczniu 2022 r. kurs ETH może sięgnąć 0,16 BTC, co przekładałoby się na ponad 8 tysięcy dolarów.

Jeśli chodzi o Ethereum w stosunku do dolara amerykańskiego, strateg kryptowalutowy twierdzi, że drugie co do wielkości aktywo kryptowalutowe pod względem kapitalizacji rynkowej nadal wygląda stosunkowo silnie, nawet po głębokim ruchu korekcyjnym z ostatniego weekendu.

– Uważam za ironię, że druga co do wielkości kryptowaluta pod względem kapitalizacji rynkowej znajduje się 14% poza swoim rekordem wszech czasów, podczas gdy wielu na Twitterze zachowuje się tak, jakby niebo spadało. Zachować ostrożność? Tak. Panika? Nie ma szans – przyznał.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: złoty kurs | amica akcje wykres | kurs korony norweskiej | kurs korony szwedzkiej | bitcoin kurs wykres | tauron cena akcji | cd projekt akcje notowania | orlen kurs |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


Poprzedni artykułGlapiński (NBP): Wciąż jest znacząca przestrzeń do podwyżek stóp proc.
Następny artykułW listopadzie przybyło blisko 7,7 tys. rachunków maklerskich. BM mBank nadal zdecydowanym liderem!
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here