Naga MarketsCena ETH wzrośnie jeszcze przed końcem roku? Analiza kryptowaluty sieci EthereumW grudniu Inwestorzy instytucjonalni wysunęli się na pierwszy plan na scenie kryptowalutowej, skupując między innymi dołki cenowe na kryptowalucie Ether (ETH), będącej natywnym tokenem sieci Ethereum. W efekcie, kryptowaluta wybroniła kluczoe wsparcie, utrzymała się nad poziomem 500 dolarów i konsoliduje na wysokości długoterminowych szczytów. W tym momencie główny opór wypada na wysokości poziomu 635 dolarów, a jego pokonanie otworzyłoby drogę do dalszych umocnień jeszcze przed końcem roku.

  • David Jones, analityk Capital.com, w najnowszej analizie przygląda się wykresowi ETH/USD i wskazuje potencjalne zasięgi wzrostów przed końcem bieżącego roku
  • ETH jest jedną z najsilniej rosnących kryptowalut w 2020 roku, zyskując od stycznia około 350%
  • W grudniu kryptowaluta ustanowiła tegoroczne maksima na wysokości poziomu 640 dolarów

Te artykuły również Cię zainteresują
Ether (ETH) może wzrosnąć do 800 dolarów? Prognozuje David Jones

Grayscale Trust Fund w ostatnim czasie dokonał zakupu 131 tysięcy ETH, co pokazuje rosnące zainteresowanie graczy instytucjonalnych inwestycjami w ether. Zdaniem Davida Jonesa wybicie obecnych oporów otworzyłoby drogę do poziomu 800 dolarów, najwyższego od maja 2018 roku. Warto przypomnieć, że w swojej kilkuletniej historii ether wyceniany był maksymalnie na ponad 1400 dolarów, co miało miejsce na początku 2018 roku.

Główne poziomy oporu dla ETH po pokonaniu 635-640 dolarów to 835 dol., czyli maksima z kwietnia 2018 roku, a następnie poziom 985 dolarów, czyli szczyty z lutego 2018 roku. Po stronie wsparć zadziałać mogą natomiast dołki listopadowe kolejno na 477, 422 oraz 370 dolarów.

Ether zaliczył w ostatnich miesiącach naprawdę imponujący rajd, jednak kryptowaluta nadal znajduje się daleko od historycznych maksimów, które wypadały w styczniu 2018 roku w okolicach 1400 dolarów – komentował David Jones z Capital.com.

SPRAWDŹ OFERTĘ BROKERA CAPITAL.COM

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here