Naga MarketsCena dogecoina może wkrótce odnotować znaczny wzrost. Analiza techniczna notowań DOGECena dogecoina (DOGE) znajduje się w trendzie wzrostowym od kwietnia bieżącego roku, ale po drodze napotkała na kilka burzliwych akcji cenowych. Jako, że cena sugeruje niższe maksima i wyższe minima, inwestorzy mogą oczekiwać byczego wybicia w kierunku 0,53 dolara.

Cena dogecoina nadal wspierana dzięki wzmożonej aktywności kupujących

W ostatnich tygodniach, począwszy od września, cena dogecoina odnotowuje wzrost wolumenu kupna. Dzięki temu, byki mogą dodać więcej kapitału do swoich wcześniejszych lub nowych długich pozycji. Dolna część reakcji ceny DOGE jest stale przez nich wspierana – znajduje się ona wokół zielonej linii trendu wzrostowego, którą możemy zobaczyć na poniższym wykresie.Analiza techniczna DOGE, źródło: CryptoFXSstreet
Analiza techniczna DOGE, źródło: CryptoFXSstreet

Wspomniana zielona linia trendu wzrostowego trzyma się stabilnie i nie wygląda na to, by miała ustąpić w najbliższym czasie.

Widoczna od góry czerwona linia trendu spadkowego ceny DOGE wygląda słabiej, zwłaszcza po re-teście, który miał miejsce dwa tygodnie temu. Ponieważ brakuje trzeciego testu, siła górnej linii trendu spadkowego wygląda wątpliwie. Dzięki temu cena DOGE z pewnością powinna przebić się powyżej tej bariery, ponieważ obecny poziom wolumenu kupna jest po prostu zbyt duży dla osób zajmujących się krótką sprzedażą dogecoina.

Cena DOGE szybko powinna uderzyć w pierwszy opór na poziomie 0,35 dolara, gdzie znajduje się poprzednie maksimum z połowy sierpnia oraz miesięczny poziom oporu R1. Jeśli cena kryptowaluty uzyska dodatkowe wsparcie, inwestorzy powinni oczekiwać dalszego przyspieszenia wybicia. W konsekwencji cena dogecoina może dość szybko wzrosnąć do 0,53 dolara, nie napotykając na swojej drodze niedźwiedzi, które mogłyby stanowić przeciwwagę.

Jeśli powyższy scenariusz nie spełni się, można oczekiwać, że poziom 0,2 dolara będzie się mocno trzymał przez dłuższy czas. W ciągu ostatnich kilku tygodni poziom ten był obecny jako poziom wsparcia S1 i nie był jeszcze testowany. Przełamanie poniżej linii trendu mogłoby spowodować, że byki znacznie podniosą cenę DOGE, a pomóc przy tym może obecna medialność cyfrowej monety, która jest obecnie na ustach wielu osób.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: amica kurs akcji | pko akcje wykres | notowania orlen | pko akcje kupno | biomed akcje wykres | brokerzy forex polska | Kurs hrywny |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here