Naga MarketsCena Dogecoina może spaść jeszcze nawet 40-krotnie, wg CEO Digital Currency GroupCena Dogecoina w tym tygodniu wzrasta już drugą sesję z rzędu, po tym gdy poniedziałkowa sesja przyniosła zwyżkę o ponad 7,8%. Jednak poziom 32,7 centa to 54% niżej niż historyczne szczyty w okolicach 74 centów sprzed miesiąca. Barry Silbert, znany zwolennik kryptowalut, jest przekonany, że $DOGE czeka jeszcze katastrofalna przecena.

Dogecoin nie jest wart 37 mld dol., uważa Silbert

Kurs Dogecoina nadal nie może pozbierać się po przecenie o ponad 50% od momentu, gdy Elon Musk wystąpił w Saturday Night Live. To wydarzenie było kulminacją medialnego szumu wokół $DOGE, a wraz z pęknięciem informacyjnego balonu, pękł także kurs Dogecoina.

Te artykuły również Cię zainteresują
Barry Silbert, CEO Digital Currency Group uważa jednak, że to nie koniec zniżki kryptowaluty nawiązującej do śmiesznego pieska. Niemniej, jest on wciąż ciekawy tego, czym $DOGE może stać się już niedługo:

Jestem naprawdę podekscytowany tym, że zobaczę czym Doge stanie się w przyszłości. Z pewnością nie odejdzie on w cień i ma wokół siebie jedną z najbardziej zaangażowanych społeczności. Ale przepraszam, nie jest on wart 37 mld dol. – podkreślił Silbert.

Wróci do kapitalizacji poniżej 1 mld dol. – dodał w innym wpisie.

invest

Wcześniej w poprzednim miesiącu, mniej więcej wtedy, gdy kurs Dogecoina rozpoczął sporą przecenę, inwestor poinformował o tym, że będzie szortował $DOGE:

Okej fani $DOGE, było fajnie. Witamy w świecie kryptowalut. Ale nadszedł czas na to, żeby zamienić DOGE na BTC. – zapowiedział Barry Silbert jednocześnie informując o tym, że zajął krótką pozycję wobec kursu Dogecoina.

Jak do tej pory, była to słuszna decyzja, szczególnie, że podjęta z tak zegarmistrzowską precyzją wbrew silnemu trendowi wzrostowemu. Choć jest pewne, że Silbert nie sprzedawał Doge na samym szczycie, to zakres 63-68 centów (w którym sądząc po dacie publikacji wpisu mógł dokonać transakcji) wciąż świadczy o dobrym wyczuciu rynku i dał sporo zarobić.

Plus500

Jesteś naiwny. DOGE to bardzo typowy hazardowy trade oparty na wysokim tempie wzrostów. Gdy to tempo zniknie, a aktualni posiadacze spłukają się, przejdą na inny trade. Uznają, że jest znacznie więcej innych/lepszych sposobów na zarobienie 10x. – napisał w weekend Barry Silbert.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: bitcoin wykres | lotos giełda | funt brytyjski | forex brokerzy | comparic pl |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here