Naga Markets

Cena CRO eksplodowała, osiągając nowe ATH. Co będzie dalej z tokenem Crypto.com?Listopad był dla kryptowaluty CRO miesiącem szczególnym. Jeszcze kilka dni temu 24 listopada cena tokena eksplodowała, osiągając nowy ATH na poziomie aż 0,9678 USD. Przypomnijmy, że CRO rozpoczynało listopad z notowaniami w okolicach 0,21 USD. Tak imponujące i niespodziewane skoki wartości budzą pytanie, co dalej z tokenem Crypto.com? W tym artykule przyjrzymy się, czym jest moneta CRO, co spowodowało jej wzrost oraz co czeka aktywo w przyszłości.

  • CRO to cyfrowe aktywo, którego cena w ciągu miesiąca wzrosła o aż 292.7%
  • Notowania tokena Crypto.com na początku listopada wskazywały 0,21 USD i w zaledwie 24 dni osiągnęły pułap 0,9678 USD
  • Choć kryptowaluta od czasu osiągnięcia nowego rekordu nieustannie traci, wielu inwestorów zastanawia się, co będzie dalej z notowaniami CRO
  • Oryginalny artykuł został przygotowany przez analityków Capital.com, a cała jego treść dostępna jest w tym miejscu

CRO zaskoczyło rynek, ceny aktywa wystrzeliły

Samo Crypto.com zostało stworzone w czerwcu 2016 roku w ramach projektu Monaco Technologies przez współzałożycieli Krisa Marszalka, Rafaela Melo, Gary’ego Or i Bobby’ego Bao. Token CRO wszedł na rynek pod koniec 2018 roku, a zastosowanie monety stanowi podstawę usług finansowych Crypto.com, w tym jego giełdy kryptowalutowej, aplikacji płatniczej i karty kredytowej Visa. Posiadacze CRO mogą używać swoich tokenów, aby działać jako walidatory na blockchainie, pobierając opłaty za przetwarzanie transakcji sieciowych. Mogą też używać CRO do rozliczania opłat transakcyjnych i zarabiać za pośrednictwem aplikacji płatniczej i karty kredytowej.Cena CRO zaczęła rosnąć od końca października, przed uruchomieniem 8 listopada głównej sieci Cronos, czyli kompatybilnej z Ethereum Virtual Machine (EVM) sieci dla zdecentralizowanych finansów (DeFi), niezbywalnych tokenów (NFT) i metaverse.

Sieć Cronos działa obok blockchaina Crypto.com i zgodnie z informacjami na swoim blogu ma na celu masowe skalowanie ekosystemu DeFi i zdecentralizowanych aplikacji, zapewniając deweloperom możliwość natychmiastowego przenoszenia aplikacji z Ethereum i łańcuchów kompatybilnych z EVM.

Samo uruchomienie sieci Cronos miało niebagatelny wpływ na sytuację kryptowaluty, gdyż zyskała ona nowe funkcjonalności oraz poszerzyła swoje horyzonty.

W dniu 19 listopada giełda Crypto.com oprócz sieci Cronos, Arbitrum, BEP20 i ERC-20 dodała też wsparcie dla wpłat i wypłat eteru za pośrednictwem strony Polygon.

Obecnie wiele giełd kryptowalutowych zmierza w kierunku wspierania wielu blockchainów, ponieważ sieć Ethereum boryka się z ciągłymi zatorami i wysokimi kosztami transakcji. Pojawienie się aplikacji DeFi i NFT w zeszłym roku spowodowało wzrost ruchu na Ethereum, a twórcy zdecentralizowanych aplikacji szukają innych blockchainów, takich jak CRO do szybszego przetwarzania transakcji i niższych opłat.

Token Crypto.com – jak kształtowało się nowe ATH

Cena kryptowaluty CRO wzrosła z notowanego końcem października poziomu 0,2107 USD do 0,4232 USD 8 listopada, kiedy to Cronos rozpoczął swoją działalność. Cena aktywa nadal rosła, osiągając 15 listopada poziom 0,52 USD, spadając dzień później do 0,3945 USD.

18 listopada, po tym, jak Crypto.com ogłosiło partnerstwo z AEG, CRO wznowiło swój rajd i osiągnęło nowy ATH na poziomie 0,5938 USD. Następnie 21 listopada po dodaniu przez giełdę wsparcia dla Polygon cena CRO wspięła się powyżej 0,70 USD. Ostatecznie swoją maksymalną wartość, a tym samym nowy ATH kryptowaluta osiągnęła 24 listopada, docierając do poziomu 0,9678 USD.

Wykres ceny CRO w skali miesiąca
Wykres ceny CRO w skali miesiąca

Jednak co widać na wykresie, po osiągnięciu szczytu, notowania CRO szybko zaczęły tracić i obecnie znajdują się w okolicach 0,806519 USD. Jakie są więc perspektywy dla ceny CRO po mocnej obniżce ostatnich dni? Czy cena dalej będzie się cofać, czy może kontynuuje wspinaczkę na nowe szczyty?

Prognoza ceny CRO: stały wzrost, czy jednorazowy skok?

Analiza techniczna z portalu CoinCodex maluje przyszłość kryptowaluty w jasnych barwach, bo aż 27 wskaźników oscylatora daje bycze sygnały w porównaniu z jedynie trzema niedźwiedzimi wskaźnikami. CoinCodex przewiduje, że cena aktywa wyhamuje spadki w okolicach poziomu 0,68 USD, a następnie zacznie powoli wspinać się ku górze.

Prognoza ceny monety Crypto.com od Wallet Investor jest znacznie bardziej niedźwiedzia w perspektywie krótkoterminowej i przewiduje, że w najbliższym czasie cena może spaść z powrotem do średniej z końca 2021 roku na poziomie około 0,43 USD. Strona prognozująca przewidywała, że w kwietniu 2022 roku cena CRO może wzrosnąć do 0,5170 USD, aby następnie do końca 2022 roku wycofać się 0,4960 USD. Kolejne istotne wzrosty czekają kryptowalutę dopiero w listopadzie 2025 roku i może być to poziom jedynie 0,7460 USD.

Przechodząc do dwóch najbardziej optymistycznych prognoz, przewidywania firmy DigitalCoin sugerują, że cena CRO może wzrosnąć do średnio 1,21 USD w 2022 roku, wspinając się w długim okresie do 2,08 USD w 2025 roku i 3,12 USD w 2028 roku.

Price Prediction zakładała, że w 2022 roku moneta osiągnie średnią wartość 1,07 USD, żeby w 2025 roku przybliżyć się do poziomu 3,35 USD. Do 2030 roku, strona przewidywała, że cena CRO może wspiąć się nawet do 22,79 USD.

Jednak niezależnie od prognoz ważne jest, aby pamiętać, że rynki kryptowalutowe pozostają niezwykle zmienne, co sprawia, że trudno jest dokładnie przewidzieć, jaka będzie cena monety w ciągu kilku godzin, a jeszcze trudniej jest podać długoterminowe szacunki. W związku z tym należy pamiętać, że analitycy mogą się mylić w swoich prognozach.

Zalecamy, aby zawsze przeprowadzać własne badania i brać pod uwagę najnowsze trendy rynkowe, wiadomości, analizy techniczne i fundamentalne oraz opinie ekspertów przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej. Nigdy nie należy inwestować więcej, niż można sobie pozwolić na stratę.

Resztę artykułu znajdziesz w tym miejscu.

OTWÓRZ RACHUNEK W CAPITAL.COM I HANDLUJ KRYPTOWALUTAMI

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs.dolara | najwyższy kurs rubla | akcje tauron | celon pharma giełda | mercator medical s.a. akcje | gpw pgnig | biomed akcje |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here