Naga MarketsCena bitcoina spadła na przestrzeni ostatnich dni o ponad 10 tysięcy dolarów, co stanowiło niemal 25 proc. Licząc natomiast od wierzchołków z połowy kwietnia br., notowania najstarszej z walut wirtualnych osunęły się już o przeszło 50 proc. i póki co niewiele wskazuje, by tendencja ta miała wkrótce ulec zmianie. Mimo to, popularny analityk kryptowalut PlanB podtrzymuje swoją dotychczasową projekcję i oczekuje spektakularnych wzrostów na notowaniach najstarszej z walut wirtualnych.

Cena BTC wzrośnie w tym roku przynajmniej do 135 tys. USD

PlanB szacuje, że cena BTC wzrośnie w tym roku być może nawet do 450 tysięcy dolarów. W jego ocenie, w najgorszym wypadku wzrost powinien zatrzymać się na poziomie 135 tysięcy dolarów, co i tak jest poziomem ponad 4-krotnie wyższym niż aktualna wycena bitcoina.Analityk uważa, że jedynym właściwym kierunkiem dla notowań BTC jest kierunek wzrostowy.

W jego ocenie, nawet “najgorszy scenariusz” dla bitcoina wskazuje na wzrost do poziomu 47 000 dolarów w sierpniu. Lekkie odwrócenie we wrześniu może z kolei przyczynić się do jego spadku w okolice 43 000 USD, lecz już w październiku BTC znów kosztować ma przynajmniej 63 000 USD. Następnie aprecjacja bitcoina ma przybrać na sile, w efekcie czego cena BTC wzrośnie do 98 000 USD w listopadzie oraz przynajmniej 135 000 USD do końca roku.

Zaznaczył on jednak, że jest to “najgorszy scenariusz”. W najlepszym przypadku bitcoin “może być zdolny” do osiągnięcia pod koniec tego roku wyceny na poziomie 450 tysięcy dolarów.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: swig80 akcje | akcje cdr | notowania giełdowe lotos | kurs wirtualna polska | pko notowania | nasdaq composite notowania | pkn orlen notowania | akcje wp |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPGNiG widzi duży potencjał poszukiwań gazu na Zachodniej Ukrainie
Następny artykułWeirdFish planuje wprowadzenie akcji do obrotu na NewConnect
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here