Naga MarketsKontynuując naszą współpracę z portalem Krypto Raport zapraszamy na kolejny odcinek Analizy Rynków, cyklu, w ramach którego przyglądamy się obecnej sytuacji technicznej na notowaniach wskazanych przez Was instrumentach finansowych. W dzisiejszym odcinku analizujemy oczywiście Bitcoina i Ethereum, czyli kryptowaluty, których notowania omawiamy co tydzień. Oprócz tego, przyglądamy się także wykresom takich kryptowalut jak: Tezos (XTZ), Stellar (XLM), Tron (TRX), SiaCoin (SC), Verge (XVG) oraz spółek giełdowych: JSW, Amazon, Apple i Tesla.

Cena BTC odbiła od wsparcia

Bitcoin zgodnie z zeszłotygodniową analizą przetestował okolice 9000 dolarów i ponownie kumuluje siły przed następnym wzrostem do 9800 a nawet 10 400 dolarów. Czego możemy się spodziewać zanim osiągniemy tą cenę?

Ethereum podąża za trendem cyfrowego złota i również po krótkiej fali spadków odrabia straty. Do momentu aż ETH nie spadnie poniżej 218 dolarów możemy zakładać, że cały czas mamy kontynuowany trend wzrostowy. Ile potrzebujemy czasu aby osiągnąć 300 dolarów za jedną sztukę tej kryptowaluty?

Analizujemy wskazane przez Was kryptowaluty

Jak wspomniano już we wstępie, oprócz omówienia obecnej sytuacji technicznej na notowaniach Bitcoina i Ethereum, w dzisiejszym odcinku przyglądamy się także notowaniom takich kryptowalut jak: Tezos (XTZ), Stellar (XLM), Tron (TRX), SiaCoin (SC), Verge (XVG) oraz spółek giełdowych: JSW, Amazon, Apple i Tesla.

Warto także przypomnieć, że Analiza Rynków, to stały cyklu, który na kanale Krypto Raport pojawia się w każdą środę. Ponadto, jeżeli analiza Ci się spodobała, w komentarzach pod ostatnim odcinkiem (na YouTube) możesz zamieścić propozycję rynków (kryptowalut, spółek, etc.), których analizę chciałbyś zobaczyć w kolejnym odcinku. Nie zapomnij przy tym oczywiście zasubskrybować kanału, by nie ominęła Cię żadna analiza.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEuroRating zmienił perspektywę ratingu kredytowego JSW na negatywną
Następny artykuł5 typowych błędów przy rozgrywaniu formacji pin bar – Nial Fuller
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here