Naga MarketsW Comparic24.tv własnie ukazał się kolejny odcinek przeglądu rynku kryptowalut. To seria współtworzona wspólnie z Geco.one, platformą typu margin trading do handlu kryptowalutami z dźwignią 1: 100 i natychmiastową realizacją zleceń dla wszystkich aktywów. W ramach tego projektu przyglądamy się obecnej sytuacji na notowaniach najpopularniejszych kryptowalut takich jak m.in. Bitcoin i Ethereum. W ostatnim odcinku przyglądaliśmy się również LTC, BCH, BNB, XRP, XLM, ATOM.

Bitcoin spada po raz kolejny 

Ostatnie dni przyniosły pewne uspokojenie nastrojów na rynku kryptowalut. Notowania większości projektów ani zauważalnie nie spadały, ani też nie wzrastały.  Warto zwrócić jednak uwagę, że w przypadku niektórych doszło do pokonania istotnych poziomów wsparcia, co w praktyce może otwierać drogę do spadków w najbliższym czasie.

Spoglądając na notowania bitcoina zauważymy, że cena najstarszej z walut wirtualnych poruszała się w ostatnim czasie w trendzie horyzontalnym tworząc w ten sposób formację trójkąta równoramiennego. 

Z formacji tej rynek wybił jednak dołem, co z czysto technicznego punktu widzenia może determinować dalsze spadki. 

Pro-spadkowe nastawienie wspiera również fakt, iż wskutek ostatniej stabilizacji, rynek doprowadził jedynie do re-testu linii tendencji wzrostowej będącej dolnym ograniczeniem wcześniejszego trójkąta. Jeżeli tylko w okolicy tego oporu pojawi się większa reakcja podażowa, cena BTC mogłaby osunąć się w okolice 33 tys. USD, bądź nawet do 30 tys. USD.

Więcej komentarzy nt. opisanych wyżej kryptowalut oraz analizę kilku kolejnych znajdziesz w przeglądu rynku z Geco One w telewizji Comparic Rynki.

Jeżeli odcinek Ci się podobał i chciałbyś abym w przyszłym tygodniu przeanalizowali dla Ciebie jakiś wybrany projekt, daj nam proszę znać w komentarzu pod ostatnim odcinkiem na YouTube (tutaj).

invest

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: dow jones notowania | akcję lotos | prognoza usd | kurs baryłki ropy | pkn orlen akcje | kurs jena | cena euro | comparic |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułDogecoin wejdzie ponownie w manię spekulacyjną? Dane on-chain dot. DOGE sugerują, że tak
Następny artykułKurs dolara słabszy niż euro silniejsze. MUFG o sytuacji na parze EUR/USD
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here