Naga MarketsBitcoinW Comparic24.tv własnie ukazał się kolejny odcinek przeglądu rynku kryptowalut. To seria współtworzona wspólnie z Geco.one, platformą typu margin trading do handlu kryptowalutami z dźwignią 1: 100 i natychmiastową realizacją zleceń dla wszystkich aktywów. W ramach tego projektu przyglądamy się obecnej sytuacji na notowaniach najpopularniejszych kryptowalut takich jak m.in. Bitcoin i Ethereum. W ostatnim odcinku przyglądaliśmy się również BCH, LTC, XRP, EOS, XLM oraz ATOM.

  • Cena BTC spadła o ponad 22 tys. USD
  • W ślad za BTC podążyło również wiele Altcoinów
  • A wszystko przez jedną wypowiedz Elona muska

Na rynku polała się krew

Ostatnie dni przyniosły prawdziwą wyprzedaż na rynku kryptowalut. Notowania zdecydowanej większości wirtualnych aktywów spadły o kilkadziesiąt procent. Deprecjacja ta sprawiał, że cena Bitcoina osunęła się o ponad 22 tysiące dolarów docierając w okolice 42 tysięcy dolarów, co jest najniższym poziomem od pierwszej połowy lutego br.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spoglądając na notowania Bitcoina zauważymy, że cena najstarszej z walut wirtualnych spadła na przestrzeni ostatnich dni do technicznego wsparcia w wysokości 44 tysięcy dolarów. Jak dotąd nie pojawiła się tu jednak żadna większa reakcja popytowa wskazująca na potencjalne odbicie od tej strefy i powrót notowań do wzrostów. 

Być może taka reakcja pojawi się w najbliższym czasie, jednak dopóki jej brak, nie można wykluczyć, iż cena Bitcoina będzie kontynuować tendencję spadkową osuwając się w ten sposób czy to w okolice 41 tysięcy dolarów, czy nawet do 30 tysięcy dolarów.

Więcej komentarzy nt. Bitcoina oraz analizę kilku kolejnych znajdziesz w przeglądzie rynku z Geco One w telewizji Comparic Rynki.

Jeżeli odcinek Ci się podobał i chciałbyś abym w przyszłym tygodniu przeanalizowali dla Ciebie jakiś wybrany projekt, daj nam proszę znać w komentarzu pod ostatnim odcinkiem na YouTube (tutaj).

Autor poleca również:

invest
Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs korony islandzkiej | akcje xtb | kurs santander | biomed kurs akcji | notowania nasdaq |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułDolar traci po opublikowanych danych makroekonomicznych, złoty zyskuje
Następny artykułWig20 zyskuje w połowie poniedziałkowej sesji 1,2%. Analiza notowań: PKN Orlen, PGNiG, Lotos, Unimot
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here