Naga MarketsArkadiusz Jóźwiak, analityk i menedżer działu edukacji Comparic.pl, we współpracy z portalem Krypto Raport kontynuuje serię poświęconą analizie technicznej wybranych aktywów cyfrowych. W dzisiejszym odcinku przygląda się on oczywiście Bitcoinowi i Ethereum, czyli kryptowalutom, których notowania analizuje co tydzień. Oprócz tego, omówione zostały także wykresy takich kryptowalut jak: Ripple (XRP), Binance Coin (BNB), Monero (XMR), Chainlink (LINK), WAVES, Bitcoin Diamond (BCD), Pundi X (NPXS), ICON (ICX).


Cena BTC zmierza w kierunku 9400 USD

Analizując obecną sytuację na notowaniach Bitcoina, Arkadiusz Jóźwiak zwraca uwagę, że wskutek ostatnich spadków, w trakcie wtorkowej sesji cena BTC osunęła się poniżej 11 tys. USD… 

– Analizując obecną sytuację techniczną możemy zwrócić uwagę, że blisko nie znajduje się żaden techniczny, istotny poziom wsparcia. Najbliższy, jaki jesteśmy w stanie wyznaczyć to są rejony dopiero 9400 USD czyli okolice poprzednich dołków i tak na prawdę, jeżeli tylko ta obecne tendencja spadkowa będzie kontynuowana, to musielibyśmy się przygotować na to, że cena BTC osunie się właśnie w rejon 9400 USD – zauważa Arek.

Jak wspomniano już we wstępie, oprócz omówienia obecnej sytuacji technicznej na notowaniach Bitcoina i Ethereum, Arek przyjrzał się także notowaniom takich kryptowalut jak Ripple (XRP), Binance Coin (BNB), Monero (XMR), Chainlink (LINK), WAVES, Bitcoin Diamond (BCD), Pundi X (NPXS), ICON (ICX).

Warto także przypomnieć, że Analiza Techniczna Kryptowalut, to stały cyklu, który na kanale Krypto Raport pojawia się w każdą środę. Ponadto, jeżeli analiza Ci się spodobała, w komentarzach pod ostatnim odcinkiem (na YouTube) możesz zamieścić propozycję kryptowaluty, której analizę chciałbyś zobaczyć w kolejnym odcinku. Nie zapomnij przy tym oczywiście zasubskrybować kanału, by nie ominęła Cię żadna analiza.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here