Naga MarketsMimo, że wraz z dynamiczną hossą na rynku kryptowalut, w drugiej połowie 2017 roku analitycy prześcigali się w coraz to śmielszych projekcjach dot. przyszłej ceny Bitcoina, to jednak nie wielu z nich udało się trafnie określić, co czeka najstarszą z walut wirtualnych. Wśród dziesiątek (a może i nawet setek) analiz znalazła się jednak również taka, która wydaje się aspirować do miana Top of the Top. 


Przewidział co wydarzy się z ceną BTC w 2019 r.

Timothy Peterson, pracujący dla Cane Island Alternative Advisors już w marcu br. stwierdził, że cena BTC zakończy rok w okolicy 7 873 USD. Biorąc pod uwagę, że Bitcoin notowany jest obecnie w okolicy 7 300 USD a do końca roku pozostało zaledwie 26 dni uznać by można, że projekcja ta jest niezwykle blisko swojej realizacji.

Jeżeli jego przewidywania co do dalszej przyszłości BTC również się potwierdzą, w przyszłym roku cena Bitcoina mogłaby osiągnąć pułap 15 246 USD, a w 2021 wybić nowe ATH i zakończyć rok na poziomie 28 627 USD. Zdaniem Petersona, cena BTC już w roku 2028 powinna przekroczyć barierę 1 mln USD, a dokładnie rzecz ujmując 1 279 701 USD.

Peterson uważa, że cena BTC podąża za prawem czasu i wzrostu Metcalfe. Model ten wyklucza największe i najbardziej dynamiczne rajdy BTC, ponieważ Peterson uważa, że były one spowodowane manipulacją na konkretnych giełdach. Analityk Cane Island Alternative Advisors postrzega wzrost ceny BTC jako stopniową, a nie paraboliczną, wędrówkę do wyższych cen.

 Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułBitcoin z ważnym sygnałem sprzedażowym? Kurs BTC zareaguje na formację Price Action?
Następny artykułGuten Morgen DAX 05.12.2019
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here