Naga MarketsBitcoinCena Bitcoina spadła między 8 a 22 stycznia 2021 roku o 13 200 dolarów z 42 000 USD do 28 800 USD. Oznacza to, że w ciągu zaledwie 14 dni kurs najstarszej z walut wirtualnych osunął się o ponad 31 proc. Mimo to, w chwili obecnej za jednego Bitcoina znów zapłacić trzeba ponad 36 tys. USD. Czyżby zatem korekta spadkowa dobiegła końca i notowania BTC rozpoczynały kolejny rajd wzrostowy? Znany analityk uważa, że cena Bitcoina prawdopodobnie nie spadnie już poniżej 29 tys. USD.

  • Cena BTC spadła poniżej 29 tys. USD, ale już wróciła powyżej 36 tys. USD
  • Willy Woo spodziewa się, że cena BTC już nie spadnie poniżej 29 tys. USD
  • W ocenie analityka, bitcoin wzrośnie powyżej 200 tys. USD

Cena BTC nie powinna spaść poniżej 29 tys. USD

Popularny analityk Willy Woo identyfikuje obszar 29 tysięcy dolarów jako kluczowy poziom wsparcia, którego pokonanie byłoby możliwe tylko w przypadku powstania na rynku czarnego łabędzia, czyli nadejścia nieoczekiwanego zdarzenia, którego (prawie) nikt nie jest w stanie przewidzieć.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Zgodnie z modelami, które posiadam, potrzebny byłby czarny łabędź, aby zepchnąć cenę poniżej 29 000 USD na zamknięciu dziennym, ale to naprawdę wymagałoby czegoś ekstremalnego – przyznał Willy Woo.

Bitcoin wzrośnie powyżej 200 tys. USD

Wskazał on także, że jego zdaniem cena Bitcoina może osiągnąć szczyt powyżej 200 tysięcy dolarów. Zaznaczył przy tym jednak, że ten cel nie jest wartością stało i zmienia się każdego dnia, więc stale trzeba go dostosowywać uwzględniając aktualną trajektorię notowań BTC. Obecnie znajduje się on powyżej 200 tys. USD, choć niewykluczone, że cena BTC wzrośnie nawet do 300 tys. USD.

– 200 000 USD do 300 000 USD jest słodkim punktem, ale nie mam wystarczających danych price action. Chciałbym zobaczyć, jak to się potoczy w ciągu najbliższych trzech do sześciu miesięcy i wtedy będziemy mieli coś naprawdę solidnego, ponieważ będzie coraz bliżej górnego celu – przyznał.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: prognozy kursu dolara | notowania ropy wti | gpw biomed lublin | gpw mercator | funt szterling |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułAmazon pokona Allegro na polskim rynku? Komentuje Maciej Leściorz
Następny artykułPayPal i Microsoft – giganci z Wall Street, którzy poruszają się “technicznie”
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here