Naga Marketspękająca moneta bitcoinSpoglądając na notowania najstarszej z walut wirtualnych zauważymy, że cena Bitcoina osunęła się na przestrzeni minionego miesiąca o ponad 55% za okolic 10 500 USD do 4 600 USD obecnie. Mimo, iż póki co niewiele wskazuje, by tendencja ta miała ulec zmianie, to analityk rynku bitcoina (BTC), Tone Vays uważa jednak, że cena BTC nie osunie się poniżej 2 tys. dolarów.


Cena BTC nie spadnie poniżej 2 tys. USD

Tone Vays wskazał w jednym ze swoich tweetów, że ci, którzy jeszcze nie kupili BTC mają teraz najlepszą okazję, by to nadrobić. Osobiście swoje “ALL IN” ma w przedziale 2750-2950 USD i nie spodziewa się, że cena BTC osunie się poniżej 2 tys. dolarów.

Bitcoin spadnie do 3 tys USD?

Spoglądając na notowania najstarszej z walut wirtualnych zauważymy, że cena BTC odnotowała w minionym tygodniu potężne spadki, w wyniku których rynek pokonał wsparcie w wysokości 6 550 USD i dotarł aż do 4 200 USD. Gdyby jednak i ta strefa została pokonana, wówczas cena BTC mogłaby osunąć się nawet w rejon 3 tys. dolarów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułKurs funta ponownie testuje opór kanału. Co dalej z GBPAUD? – Analiza dla początkujących
Następny artykułNBP: Inflacja bazowa wyniosła 3,6% r/r w lutym; konsensus: 3,4% r/r
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here