Naga MarketsKontynuując naszą współprace z portalem Krypto Raport zapraszamy na kolejny odcinek Analizy Technicznej Kryptowalut, cyklu, w ramach którego przyglądamy się obecnej sytuacji technicznej na notowaniach wskazanych przez Was kryptowalut. W dzisiejszym odcinku analizujemy oczywiście Bitcoina i Ethereum, czyli kryptowalutom, których notowania omawiamy co tydzień. Oprócz tego, przyglądamy się także wykresom takich kryptowalut jak: XRP, BCH, LTC, EOS, BNB, XTZ, XLM, LINK, NEO, oraz NANO.


Cena BTC spadnie poniżej 6 tys. USD?

Spoglądając na notowania najstarszej z walut wirtualnych zauważymy, że wskutek ostatnich, niezwykle dynamicznych spadków, cena Bitcoina osunęła się poniżej bariery 6500 USD, co było najniższą wyceną BTC od połowy maja br. Jeżeli tendencja ta będzie kontynuowana, cena Bitcoina mogłaby docelowo osunąć się nawet w rejon 5800 USD.Okazuje się więc, że w tym roku rynek kryptowalut nie zrobi nam pewnie takiego prezentu jak przed rokiem… choć do świąt jeszcze niemal tydzień i wiele może się wydarzyć 😉 Zachęcam do oglądania:

Analizujemy wskazane przez Was kryptowaluty

Jak wspomniano już we wstępie, oprócz omówienia obecnej sytuacji technicznej na notowaniach Bitcoina i Ethereum, w dzisiejszym odcinku przyglądamy się także notowaniom takich kryptowalut jak XRP, BCH, LTC, EOS, BNB, XTZ, XLM, LINK, NEO, oraz NANO.

Warto także przypomnieć, że Analiza Techniczna Kryptowalut, to stały cykl, który na kanale Krypto Raport pojawia się w każdą środę. Ponadto, jeżeli analiza Ci się spodobała, w komentarzach pod ostatnim odcinkiem (na YouTube) możesz zamieścić propozycję kryptowaluty, której analizę chciałbyś zobaczyć w kolejnym odcinku. Nie zapomnij przy tym oczywiście zasubskrybować kanału, by nie ominęła Cię żadna analiza.

Nominowany w kategorii Analityk Roku

Niezmiernie miło mi też poinformować, iż zostałem nominowany do zdobycia statuetki Nexusa w kat. Analityk Roku 2019. Jeżeli więc moje cotygodniowe analizy Ci się podobają, możesz oddać na mnie swój głos:

GłosujęConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułWzrost CPI umacnia kurs dolara kanadyjskiego
Następny artykułKurs funta powraca do psychologicznego poziomu 5 zł. Po rajdzie GBP/PLN nie ma już śladu
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here