Naga Markets

Cena BTC spadła w ostatnim czasie o 20 tysięcy dolarów, co stanowi niemal 30 proc. Fakt ten sprawił, że za jednego bitcoina zapłacić trzeba obecnie poniżej 49 tysięcy dolarów. Weteran rynku kryptowalut Tone Vays dostrzega, że notowania najstarszej z walut wirtualnych utrzymują się od pewnego czasu w okolicy 50-tygodniowej średniej kroczącej. Jeżeli bariera ta zostałaby pokonana, kurs BTC mógłby zaliczyć potężny spadek nawet do 20 tysięcy dolarów.

Cena BTC może spaść do 200-tygodniowej MA

Tone Vays dostrzega, że ostatnim razem kiedy kurs BTC osunął się poniżej 50-tygodniowej średniej kroczącej, spadki zatrzymały się dopiero w rejonie 200-tygodniowej średniej, która obecnie znajduje się dopiero w okolicy 20 tysięcy dolarów.– Jeśli przełamiemy tę średnią kroczącą, musiałbym wprowadzić 200-tygodniową średnią kroczącą… A to, cóż, nie jest dobre, prawda? To sprowadza nas do poziomu 20 000 dolarów. W pewnym sensie jest to złe, ale w pewnym sensie jest to naprawdę dobre. W pewnym sensie, jeśli nam się uda, to będzie masakra. Głównie w przestrzeni sh*tcoinowej, będzie masakra – przyznał Vays dodając, będzie ogromna panika, ale również, spójrz na to, jak 200-tygodniowa doskonale odbiła cenę bitcoina do nowego ATH. Więc zresetowanie tego rynku do 200-tygodniowej średniej kroczącej byłoby – nie powiem, że dobre – ale nie będzie też złe.

Mimo tych skrajnie sceptycznych projekcji i gotowości na najgorsze, trader nadal uważa, że dno dla bitcoina jest znacznie bliżej niż dopiero na poziomie 20 tysięcy dolarów.

– Nie sądzę, że jest to prawdopodobny scenariusz, wciąż wierzę, że odbijemy gdzieś [w pobliżu 40 000 USD – zaznaczył.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs santander | cena akcji ccc | oncoarendi akcje wykres | dax futures notowania | cd projekt kurs akcji | biomed-lublin notowania | gpw tauron | stalprodukt akcje prognozy |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


Poprzedni artykułFed nie zaskoczył retoryką; cena złota w górę, ale poniżej nadal 1800 USD/ uncja
Następny artykułKurs funta (GBP/USD) może wystrzelić ponad opór przy 1,3350, jeżeli BOE zaskoczy dzisiaj podwyżką stóp
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here