Naga MarketsTone Vays

Cena BTC spadła na przestrzeni ostatnich godzin o ponad 4500 dolarów, powracając w ten sposób poniżej poziomu 45 tysięcy dolarów. Mimo to, weteran rynku kryptowalut Tone Vays pozostaje optymistycznie nastawiony i prognozuje wzrost notowań najstarszej z walut wirtualnych do 100 tysięcy dolarów w ciągu najbliższych miesięcy.

Cena BTC wzrośnie do 100 tysięcy dolarów 

Tone Vays przewiduje powtórkę sporego rajdu na notowaniach bitcoina, który obserwowaliśmy od końca lipca do początku września, kiedy to cena BTC wzrosła o niemal 24 tysiące dolarów (80 proc.) z 29 tysięcy dolarów aż do 53 000 USD.Opierając się na swoim charakterystycznym wskaźniku momentum reversal indicator (MRI), doświadczony trader kryptowalutowy spodziewa się silnych wzrostów BTC przed uderzeniem w opór tuż powyżej all-time highs w okolicach 68 tysięcy dolarów.

– Prawdopodobnie będę oczekiwał powtórzenia tej sytuacji, a jeśli dokonamy powtórzenia tej sytuacji, to zabierze nas to prosto do nowego all-time high przy 68 000 USD lub może trochę niżej. Prawdopodobnie będziemy mieli znaczny opór na linii oporu MRI, a po utknięciu tam, prawdopodobnie w listopadzie, może nawet w połowie listopada, spodziewam się ogromnego wybicia z tego obszaru (68 tys. USD) do obszaru 100 tysięcy dolarów pod koniec roku lub w styczniu-lutym. Tak czy inaczej, to są moje cele. Pozostaję bardzo byczy w tej chwili – wskazał Vays.

W jego ocenie, bitcoin ma potencjał do tego, by już na początku przyszłego miesiąca przebić swoje maksima wszechczasów, zanim wykona paraboliczny ruch w kierunku sześciocyfrowego zakresu cenowego przed końcem 2022 roku. Stawia on nawet tezę, że BTC może „eksplodować” w październiku w ten sam sposób, w jaki miało to miejsce w 2013 roku.

– Podobnie jak wcześniej, na początku października lub w połowie października, spodziewam się, że zaczniemy rzucać wyzwanie wcześniejszym maksimom wszech czasów, a następnie ogromnemu wzrostowi pod koniec roku – wskazał inwestor dodając, że w jego ocenie, miedzy połową października a końcem grudnia cena BTC wzrośnie z 65 tys. USD aż do 100 tys. USD.

– To wciąż jest mój cel – podsumował.

Autor poleca również:

invest

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: akcje mercator | famur akcje rekomendacje | tauron akcje | cena bitcoina wykres | bitcoin | nasdaq 100 notowania | jak kupić kryptowalutę | notowania benefit |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułNotowania srebra z serią spadków. Surowiec znajduje się pod sporą presją podażową
Następny artykułKurs euro już teraz narusza letnie szczyty i jest w okolicy 4,60 zł
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here