Naga MarketsCena Bitcoina rozpoczyna środową sesję dość znacznymi spadkami. Tylko do godz. 9:25 kurs BTC osunął się bowiem o 5,68%, w efekcie czego, za najstarszą kryptowalutę trzeba obecnie zapłacić nieco ponad 10 160 USD. Wiele wskazuje jednak na to, że w najbliższym czasie deprecjacja ta będzie jeszcze kontynuowana.


Cena BTC zmierza w kierunku 9 400 USD

Spoglądając na notowania Bitcoina zauważymy, że wskutek niedawnych wzrostów jego cena dotarła w okolice ostatnio pokonanego wsparcia (teraz oporu) i mierzenia 50% korekty Fibonacciego, gdzie już wczoraj pojawiła się pierwsza reakcja podażowa. Dziś spadki są kontynuowane i wiele wskazuje na to, że w ciagu najbliższych dni, cena BTC mogłaby wrócić w rejon poprzednich dołków tj. 9 400 USD.

Warto przy tym zwrócić uwagę, że bariera 9 400 USD stanowi linię szyi potencjalnej, pro-spadkowej formacji głowy z ramionami (RGR). Okazuje się więc, ze trwałe pokonanie tego wsparcia mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków nawet w okolice 6 800 USD.

Tomasz Rozmus zwraca jednak uwagę, że strefa ta była już kilkukrotnie testowana i póki co ona nie została przebita. Jego zdaniem, na razie nie wygląda na to, żeby jej cokolwiek w tym momencie zagrażało.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here