Naga MarketsCena Bitcoina rozpoczyna środową sesję dość znacznymi spadkami. Tylko do godz. 9:25 kurs BTC osunął się bowiem o 5,68%, w efekcie czego, za najstarszą kryptowalutę trzeba obecnie zapłacić nieco ponad 10 160 USD. Wiele wskazuje jednak na to, że w najbliższym czasie deprecjacja ta będzie jeszcze kontynuowana.


Cena BTC zmierza w kierunku 9 400 USD

Spoglądając na notowania Bitcoina zauważymy, że wskutek niedawnych wzrostów jego cena dotarła w okolice ostatnio pokonanego wsparcia (teraz oporu) i mierzenia 50% korekty Fibonacciego, gdzie już wczoraj pojawiła się pierwsza reakcja podażowa. Dziś spadki są kontynuowane i wiele wskazuje na to, że w ciagu najbliższych dni, cena BTC mogłaby wrócić w rejon poprzednich dołków tj. 9 400 USD.

Warto przy tym zwrócić uwagę, że bariera 9 400 USD stanowi linię szyi potencjalnej, pro-spadkowej formacji głowy z ramionami (RGR). Okazuje się więc, ze trwałe pokonanie tego wsparcia mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków nawet w okolice 6 800 USD.

Tomasz Rozmus zwraca jednak uwagę, że strefa ta była już kilkukrotnie testowana i póki co ona nie została przebita. Jego zdaniem, na razie nie wygląda na to, żeby jej cokolwiek w tym momencie zagrażało.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKurs dolara australijskiego (AUDUSD) ponownie przy 0.67800 USD. Para z dalszym potencjałem spadków
Następny artykułZapisku giełdowego spekulanta: KGHM – prawie 60% wzrost zysku r/r w I poł. 2019 roku
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here