Naga MarketsKontynuując naszą współprace z portalem Krypto Raport zapraszamy na kolejny odcinek Analizy Technicznej Kryptowalut, cyklu, w ramach którego przyglądamy się obecnej sytuacji technicznej na notowaniach wskazanych przez Was kryptowalut. W dzisiejszym odcinku analizujemy oczywiście Bitcoina i Ethereum, czyli kryptowalutom, których notowania omawiamy co tydzień. Oprócz tego, przyglądamy się także wykresom takich kryptowalut jak: XRP, LISK, STRATIS, MATIC NETWORK, WANCHAIN, ATOM, PIVX oraz BINANCE COIN.


Analizujemy wskazane przez Was kryptowaluty

Spoglądając na notowania Bitcoina zauważymy, iż wskutek ostatnich, spokojnych wzrostów rynek dotarł w rejon ostatnio pokonanego wsparcia (teraz oporu), gdzie już kilka dni temu pojawiła się reakcja podażowa sygnalizująca jego odrzucenie. Od tego czasu obserwujemy spadki. Cena BTC osunęła się w tym czasie poniżej 8 tys. USD i jeżeli tylko tendencja ta będzie kontynuowana, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania okolic 7600 USD, bądź nawet 6800 USD.

Cena BTC w środę, 16 października 2019 r.
Cena BTC w środę, 16 października 2019 r.

W najnowszym odcinku Analizy Technicznej Kryptowalut wskazuję również, dlaczego ostatnie wzrosty powinniśmy potraktować jedynie jako formę korekty oraz co musiałoby się stać, abyśmy mogli mówić o powrocie cyfrowego złota do wzrostów. Wskazuję także do jakich konkretnie poziomów może spaść cena Ethereum (ETH).

Jak wspomniano już we wstępie, oprócz omówienia obecnej sytuacji technicznej na notowaniach Bitcoina i Ethereum, w dzisiejszym odcinku przyglądamy się także notowaniom takich kryptowalut jak XRP, LISK, STRATIS, MATIC NETWORK, WANCHAIN, ATOM, PIVX oraz BINANCE COIN.

Warto także przypomnieć, że Analiza Techniczna Kryptowalut, to stały cyklu, który na kanale Krypto Raport pojawia się w każdą środę. Ponadto, jeżeli analiza Ci się spodobała, w komentarzach pod ostatnim odcinkiem (na YouTube) możesz zamieścić propozycję kryptowaluty, której analizę chciałbyś zobaczyć w kolejnym odcinku. Nie zapomnij przy tym oczywiście zasubskrybować kanału, by nie ominęła Cię żadna analiza.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułFED wraca do dodruku. Co z rynkiem akcji?
Następny artykułFunt prawie po 5 złotych. Dolar, euro i frank tracą do złotówki. Zobacz gdzie zmierzają kursy walut Forex
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here