Naga MarketsBitcoin (BTC) walczy ze wsparciem od 6. sesji. Altcoiny również w miejscu 13 listopada 2019Cena bitcoina rośnie, ale analityków zastanawia też to, co czeka altcoiny. Na wykresie rośnie mocno m.in. Ethereum.

  • Cena bitcoina wzrosła.
  • Warto zastanowić się, co dalej wydarzy się z altcoinami.
  • Kurs ETH mocno rośnie.

Cena bitcoin powyżej 11 000 USD

Gdy cena bitcoina (BTC) wzrosła powyżej 11 000 USD 16 września, rynek altcoinów mocno ucierpiał. Niektórzy analitycy uważają, że środki z altcoinów i zdecentralizowanych finansów (DeFi) mogły zostać teraz przerzucone na BTC.

Indeks dominacji bitcoina ma tendencję do odreagowywania, gdy rynek altcoinów się przegrzeje. Dzieje się tak teraz.

W ciągu ostatnich dwóch tygodni dominacja bitcoina odnotowała podwójne dno, odbijając się z 59 proc. do 61 proc. Jeśli wskaźnik dominacji BTC nadal będzie się poprawiał, może to spowodować, że altcoiny będą słabsze od BTC w najbliższej perspektywie.

Curry do Rogana: bitcoin jest najlepszy

Dominacja bitcoin umocniła się zaledwie dwa tygodnie po tym, jak przedsiębiorca internetowy i podcaster Adam Curry rozmawiał o kryptowalucie w podcastie JRE z Joe Roganem. Na antenie Curry chwalił BTC jako środek przechowywania wartości

Powiedział, że sprzedał dużo bitcoinów, których wartość wynosiła około 900 dolarów.

– Ale powiem ci, nadchodzi apokalipsa i będziesz potrzebować bitcoina. Przynajmniej jednego – twierdzi.

Podczas podcastu Curry i Rogan krótko omówili bitcoina i alternatywne kryptowaluty, które z nim konkurują. Rogan zapytał, czy istnieje jakiekolwiek ryzyko, że bitcoin pozostanie dominującą kryptowalutą.

– Oto pytanie o bitcoina. Czy istnieje ryzyko, że będzie to standard? Na przykład, dlaczego nie może być konkurencyjnych kryptowalut? – pytał.

Curry nie zagłębiał się w temat altcoinów, po prostu odpowiedział, że dziesięcioletnie osiągnięcia bitcoina na wykresie mówią same za siebie.

Tyle że ostatnio na wykresie świetnie radzi sobie ETH. Dziś za 1 ETH płaci się 383 USD. Jeszcze w lipcu kurs wynosił 232 USD. W nocy za kryptowalutę płacono blisko 400 USD.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here