Naga Markets

Nigel Green uważa, że ​​inwestorzy wkrótce skoncentrują się na bardziej ryzykownych aktywach, takich jak Bitcoin, co może silnie podbić kurs BTC/USD pod koniec roku. Według CEO i założyciela deVere Group uczestnicy rynku powinni spodziewać się „znacznego odbicia” wyceny Bitcoina w USD w IV kwartale 2022 roku. Kurs BTC/USD kontynuuje spadek w weekend oddalając się od poziomu oporu 30 000 USD.

  • Rosnąca popularność BTC jest powszechnym zjawiskiem w krajach, w których inflacja osiągnęła rekordowy poziom
  • Green uważa, że Bitcoin przyciągnie uwagę głównych finansowych inwestorów instytucjonalnych
  • Dyrektor oczekuje również, że globalni decydenci nałożą kompleksowe regulacje na sektor kryptograficzny w nadchodzących miesiącach
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

Kurs Bitcoina (BTC): „Wkrótce zobaczymy rynek byka” – Nigel Green

W ostatnim oświadczeniu Green stwierdził, że istnieje wiele wskaźników sugerujących dno cenowe Bitcoina. Jego zdaniem wiele osób skorzystało z obecnej przeceny, zwiększając swoje zasoby kryptowalut po niższych cenach, aby ich „bogactwo mogło wzrastać w dłuższej perspektywie”.Dyrektor wykonawczy deVere Group uważa, że ​​w najbliższej przyszłości inwestorzy skoncentrują się na bardziej ryzykownych aktywach, w tym na Bitcoinie.

Wierzę, że wkrótce zobaczymy hossę, która doprowadzi do znacznego odbicia w czwartym kwartale roku dla wiodącej waluty cyfrowej na świecie – stwierdził.

Innym powodem, dla którego BTC może być bliski ożywienia, jest to, że coraz więcej osób wybiera go jako zabezpieczenie przed galopującą inflacją. Uważany jest przez wielu inwestorów za cyfrowe złoto, gdyż posiada maksymalną podaż 21 milionów monet.

Rosnąca popularność Bitcoina jest powszechnym zjawiskiem w krajach, w których inflacja osiągnęła rekordowy poziom. Przykładami są Turcy, Brazylijczycy i Nigeryjczycy.

W kryptowaluty w formie CFD możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż konto i zacznij trading!

CHCĘ HANDLOWAĆ W CFD NA KRYPTOWALUTY

NED

77% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami

Green uważa również, że Bitcoin przyciągnie uwagę głównych finansowych inwestorów instytucjonalnych, którzy „przyniosą ze sobą kapitał, wiedzę fachową i zwiększą reputację tego rynku”.

Wreszcie, dyrektor oczekuje, że globalni decydenci nałożą kompleksowe regulacje na sektor kryptograficzny w nadchodzących miesiącach. W ten sposób inwestorzy będą mieli dodatkowe bezpieczeństwo, gdy będą mieli do czynienia z tą ryzykowną klasą aktywów.

Regulacje, które moim zdaniem są nieuniknione, zapewniłyby większą ochronę, a tym samym większe zaufanie zarówno wśród inwestorów detalicznych, jak i instytucjonalnych – dodał.

Bitcoin (BTC): Poprzednie prognozy Greena

Warto wspomnieć, że dyrektor generalny grupy deVere do tej pory dość trafnie przedstawiał swoje przewidywania dotyczące ceny Bitcoina. Na początku marca tego roku prognozował, że konflikt militarny rosyjsko-ukraiński może podnieść wycenę BTC do 50 000 dolarów do końca miesiąca. Zasób był bardzo bliski osiągnięcia tego poziomu, osiągając prawie 48 000 USD 29 marca.

Z kolei w kwietniu 2021 r. prognozował, że kryptowaluta „osiągnie, a nawet przekroczy” nowy rekord wszech czasów do końca 2021 r. W listopadzie ubiegłego roku cena BTC wzrosła do prawie 70 000 USD.

Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingviewŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here