Naga MarketsWeteran handlu kryptowalutami Tone Vays twierdzi, że bitcoin (BTC) powinien stosunkowo szybko zakończyć ostatnią korektę, zanim zacznie gwałtownie rosnąć do 100 000 USD. W nowym odcinku na portalu YouTube Vays powiedział, że ostatnia akcja cenowa BTC przypomina lipiec, kiedy flagowa kryptowaluta spadła do rocznego minimum poniżej 29 000 USD, po czym agresywnie wzrosła do 52 000 USD w mniej niż sześć tygodni. Kurs BTC/USD nieznacznie wzrasta we wtorek i oscyluje nieco poniżej 46 000 USD.

Bitcoin (BTC) wzrośnie do 100 000 BTC przed początkiem 2022 roku

Jesteśmy w bardzo podobnym środowisku do tego, co wydarzyło się w lipcu. To szalone, że jesteśmy już w połowie września. Minęło dużo czasu i wygląda to na niewiarygodnie podobny schemat. Oczekuję impulsu w dół jutro lub pojutrze, który ściągnie cenę w zakres 43 000 USD, z silnym odreagowaniem w górę w kolejnych tygodniach – powiedział Vays.Według Vaysa, bitcoin prawdopodobnie spadnie w krótkim terminie i da inwestorom szansę na zakup BTC w pobliżu poziomu 40 000 USD.

Myślę, że nadejdzie jeszcze jeden dołek. Jest bardzo prawdopodobne, że obecne wsparcie się załamie. Nie podoba mi się fakt, ile razy odbijaliśmy się od obecnego wsparcia. Myślę, że to trochę krótkoterminowa zapora cenowa. Jeszcze jeden swing i będziemy mieć szansę za zakup bitcoina w niskim przedziale 40 000 USD – dodał.

Zakładając, że bitcoin odbije się od zakresu wsparcia 40 000 USD, Vays następnie wyznacza ścieżkę wzrostu do 100 000 BTC przed początkiem 2022 roku.

Dołek na wysokości 40 000 USD nadejdzie w kolejnych sesjach lub nieco później na początku października, a następnie wzrośnie przebijając obszar 50 000 USD do końca października. Na początku listopada przełamie 65 000 USD, a do końca grudnia prawdopodobnie przekroczy 100 000 USD. Nadal uważam, że w grudniu BTC przebije 100 000 dolarów – podsumował.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

invest

Kurs bitcoina (BTC) odreagowuje we wtorek po spadku na początku tygodnia

Notowania BTC/USD wzrastają we wtorek w okolicach południa o ponad 2% docierając w okolice poziomu 46 000 USD. Kurs konsoliduje od kilku sesji między wsparciem 42/43 000 USD, a oporem 47 500 USD. Dopiero trwałe wybicie w którąś ze stron powinno zaowocować utworzeniem silniejszego impulsu.

Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: dolar pln | kurs dolara nowozelandzkiego prognozy 2021 | notowania giełdowe | pzu notowania | celon gpw | kurs bitcoina | mercator akcje wykres |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here