Naga MarketsCena Bitcoina wzrośnie do 220 tys. dol., twierdzi znany inwestorCena Bitcoina już od ponad 10 dni notowana jest poniżej 41 tys. dol. i w poniedziałek rano wynosi niecałe 36 tys. dol. Zatem, od szczytów z połowy kwietnia, gdy kurs BTC/USD wzrósł do rekordowych 64,9 tys. dol. zakres przeceny to niemal 45%! To nie odstrasza jednak znanego zwolennika kryptowalut oraz inwestora, Maxa Keisera, od dalszej wiary we wzrost wartości Bitcoina.

Bitcoin ma przed sobą nawet kilkukrotny wzrost wartości, uważa Max Keiser

Kurs Bitcoina ma problemy z powrotem powyżej 40 tys. dol. już od kilku dni, ale Max Keiser nieustannie wierzy w zwyżkę BTC. Ostatnia przecena nie robi na nim wrażenia.

Te artykuły również Cię zainteresują
W jednym z wywiadów dla “The Wolf of All Streets”, Keiser zaznaczył, że takie trendy jak masowy dodruk pieniądza oraz oznaki inflacji zmuszą firmy do zakupienia Bitcoina jeszcze w tym roku. Jego zdaniem, właśnie kolejne miesiące będą przełomowe, a wielkie korporacje zaufają kryptowalutom.

Gdy korporacyjna Ameryka naprawdę straci już wszystkie możliwości majstrowania finansami i ucieknie do rzeczywistości Bitcoina, korporacje muszą zrobić spory ruch. Myślę, że stanie się to w 2021 roku. – stwierdził Max Keiser.

Zobacz również: Elon Musk nie jest właściwą osobą do rozmów o bitcoin i OZE , stwierdził Nic Carter

Entuzjasta krypto nie poprzestał jednak na tym i zaprezentował swoją wysoką prognozę dla kursu Bitcoina zakładającą kilkukrotny wzrost wartości w ciągu kilkunastu miesięcy.

fpmarkets

Mój cel cenowy na 2021 roku to 220 tys. dol. za jednego Bitcoina. To agresywna prognoza, ale oparta jest na tym, że dolar wpadnie w spore kłopoty. – podkreślił.

Cena Bitcoina wzrośnie do 220 tys. dol., twierdzi znany inwestor
Notowania kursu BTC/USD na przestrzeni lat. Źródło: tradingview,com

Instytucje zdają sobie sprawę, że inflacja faktycznie nie jest przejściowa. Jest długoterminowa. Jest strukturalna. Będzie z nami na długo. Jeśli nie zabezpieczasz się, będziesz zmieciony. I tak jak Paul Tudor Jones powiedział o BTC, to najszybszy koń w wyścigu, np. gdy porównujesz go do złota. Więc masz tą falę, tsunami gotówki, która idzie w stronę Bitcoina. – zaznaczył Keiser.

invest

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: bitcoin wykres | lotos giełda | funt brytyjski | forex brokerzy | comparic pl |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here