Naga MarketsCena Bitcoin SV to "hologram", uważa Max KeiserKapitalizacja rynkowa Bitcoin Satoshi Vision (BSV) wynosi dziś ponad 3 miliardy dolarów, pomimo krytyki, jaka spotkała projekt w ostatnich latach. Według Maxa Keisera, jednego z pierwszych użytkowników bitcoina, aż „90 proc. wolumenu BSV” pochodzi jednak tylko od jednej osoby.

  • Keiser sugeruje, że BSV nie ma realnego wolumenu.
  • Twierdzi, że wolumen kryptowaluty pochodzi tylko od jednej osoby.

Max Keiser i BSV

Inwestor stwierdził to za pomocą Twittera:

Zresztą już Simon Dedic, współzałożyciel firmy zajmującej się badaniem kryptowalut i partner zarządzający w Moonrock Capital, niedawno powiedział coś podobnego też o innych altcoinach.

XRP, BCH, BSV, LTC i EOS absolutnie NIE zasługują na przynależność do TOP 10 rynku kryptowalut. Właściwie to nie mogę się doczekać, aż znikną i utorują drogę solidnym kandydatom – stwierdził.

Z kolei Ryan Selkis, CEO Messari, powiedział, że jego zdaniem BSV i inne kryptowaluty, w tym XRP i USDT Tether, opuszczą TOP 10 najpopularniejszych kryptowalut w 2021 r.

Kup Bitcoin i inne cyfrowe waluty za pośrednictwem giełdy numer 1 w Polsce. Skorzystaj z szybkich wpłat i wypłat, dołączając do grona ponad 800 tys. użytkowników
SPRAWDŹ NAS

Bitcoin lepszy niż wszystkie kryptowaluty

Jednocześnie trzeba dodać, że Keiser jest dość konserwatywny w swoim patrzeniu na rynek. Zauważył niedawno, że „nie ma coina, który mógłby zrobić coś, czego bitcoin jeszcze nie robi lub nie będzie w stanie zrobić wkrótce”.

Podobnie uważa Kevin Rose, współzałożyciel serwisu mediów cyfrowych Digg i komplementariusz True Ventures. W maju powiedział TechCrunch, że “problem polega na tym, że 99 proc. obecnych projektów i wiele osób, które za nimi stoją, ma na celu wyłącznie zysk finansowy.”

– Tam [na rynku kryptowalut] jest dużo śmieci. Jest to niefortunne, ponieważ naprawdę niszczy projekty wysokiej jakości i dość mocno zapaskudza rynek – dodał.

Osoby te nie dostrzegają jednak np. ETH i całej platformy Ethereum. Na rynku jest wiele interesujących projektów, choć możliwe, że są one w mniejszości.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here