Naga MarketsPrzyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Celon Pharma jest zintegrowaną firmą biofarmaceutyczną zajmującą się badaniami, rozwojem, wytwarzaniem oraz sprzedażą produktów farmaceutycznych.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka drożała podczas czwartkowej sesji o niemal 5%. Była to solidna odpowiedź kupujących na spadki jakie miały miejsce w środę, kiedy kurs spadł o 3%. Mimo, że w tym okresie brakuje wyższych obrotów, to jednak w skali dziennej dwie ostatnie świece to formacja przenikania hossy, o dość pozytywnej wymowie, tym bardziej że powstaje na lokalnym wsparciu. Dzięki wczorajszym wzrostom, zostało odrobione sporo ze strat z początku tygodnia. Dzisiaj, podczas ostatniej sesji tygodnia popyt powinien podjąć wczorajszy temat i powalczyć o jak najdłuższy dolny cień świecy tygodniowej.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Podstawowym obszarem działalności operacyjnej Emitenta jest produkcja i handel wyrobami chemicznymi, które wykorzystywane są przede wszystkim w przemyśle tworzyw sztucznych oraz w segmencie chemii przemysłowej jak również w przemyśle budowlanym i tekstylnym.

Cena akcji rosła wczoraj o 2,4% przy najwyższych obrotach od miesiąca. Od strony technicznej pojawia się szansa na zakończenie korekty trwającej od 5 maja. Wczoraj doszło bowiem do wybicia poprzedniego wierzchołka z połowy czerwca. W praktyce otwiera to drogę na maksima trendu wzrostowego. Cena w najbliższych dniach powinna więc osiągnąć poziom tegorocznego szczytu czyli blisko 96 zł.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here