Naga Markets
Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Grupa jest dystrybutorem odzieży dziecięcej, którą sprzedaje pod marką własną Coccodrillo.

Spółka zyskała podczas czwartkowej sesji 3,1%. Jest to reakcja na podane wcześniej informacje o planach zwiększania przychodów o ponad 10% w bieżącym roku. Generalnie spółka zdaje się mieć przed sobą niezłe perspektywy rozwoju, a po kilkumiesięcznej korekcie i spadku ceny o ponad 35%, ponownie stała się atrakcyjna dla inwestorów. Siłę ostatnich wzrostów lepiej obrazuje wykres tygodniowy, na którym od 7 tygodni dominują kupujący. Niewiele brakuje aby doszło do przełamania linii korekty, a także lokalnego oporu. Wydaje się, że cena powinna rosnąć w stronę historycznego maksimum powyżej 34 zł. O szansach na wzrosty piszemy od 6 lutego.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Torpol specjalizuje się w budowie oraz modernizacji stacji, linii i szlaków kolejowych oraz linii tramwajowych.

Spółka po kilku dniach konsolidacji wzrosła o 2,7%. Wskazuje to na potencjalną szansę kształtowania się kolejnego, wyżej położonego dołka w trendzie wzrostowym. Miejsce na zakończenie korekty jest niezłe, gdyż blisko mamy linię trendu, a ostatnie spadki można także uznać za re-test szczytów z 2015 roku. Jedynym mankamentem zdają się być nadal niskie obroty, a ich wzrost powinien potwierdzić zakończenie korekty. Pod koniec sesji podano, że spółka podpisała umowę z PKP PLK na remont trasy kolejowej warty ponad 800 mln zł. Ta informacja może pomóc w powrocie do trendu wzrostowego. Ostatnio o spółce pisałem 12 stycznia.

 

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAUD/USD – odbicie od oporu, opcja PUT
Następny artykułPoranny przegląd rynkowy – piątkowy kalendarz makro wypchany po brzegi
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here