Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Grupa jest dystrybutorem odzieży dziecięcej, którą sprzedaje pod marką własną Coccodrillo.

Spółka zyskała podczas czwartkowej sesji 3,1%. Jest to reakcja na podane wcześniej informacje o planach zwiększania przychodów o ponad 10% w bieżącym roku. Generalnie spółka zdaje się mieć przed sobą niezłe perspektywy rozwoju, a po kilkumiesięcznej korekcie i spadku ceny o ponad 35%, ponownie stała się atrakcyjna dla inwestorów. Siłę ostatnich wzrostów lepiej obrazuje wykres tygodniowy, na którym od 7 tygodni dominują kupujący. Niewiele brakuje aby doszło do przełamania linii korekty, a także lokalnego oporu. Wydaje się, że cena powinna rosnąć w stronę historycznego maksimum powyżej 34 zł. O szansach na wzrosty piszemy od 6 lutego.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Torpol specjalizuje się w budowie oraz modernizacji stacji, linii i szlaków kolejowych oraz linii tramwajowych.

Spółka po kilku dniach konsolidacji wzrosła o 2,7%. Wskazuje to na potencjalną szansę kształtowania się kolejnego, wyżej położonego dołka w trendzie wzrostowym. Miejsce na zakończenie korekty jest niezłe, gdyż blisko mamy linię trendu, a ostatnie spadki można także uznać za re-test szczytów z 2015 roku. Jedynym mankamentem zdają się być nadal niskie obroty, a ich wzrost powinien potwierdzić zakończenie korekty. Pod koniec sesji podano, że spółka podpisała umowę z PKP PLK na remont trasy kolejowej warty ponad 800 mln zł. Ta informacja może pomóc w powrocie do trendu wzrostowego. Ostatnio o spółce pisałem 12 stycznia.

 

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here