Naga Markets
Grupa jest dystrybutorem odzieży dziecięcej, którą sprzedaje pod marką własną Coccodrillo.

Wykres tygodniowy wskazuje na szeroki trend wzrostowy. W lutym doszło do odbicia od wsparcia opartego o poziom jednego z wcześniejszych szczytów. Po półrocznej korekcie cena w zdecydowany i dynamiczny sposób powróciła do głównego trendu. Wydaje się więc, że obecnie celem jest przynajmniej wyrównanie dotychczasowego maksimum przy 34,38 zł.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Na wykresie dziennym widoczne jest wybicie linii korekty oraz czytelnego oporu w rejonie 28-29 zł, który obecnie powinien działać jako wsparcie. Pozytywnie wygląda także analiza wolumenu. Wyższe obroty pojawiły się w czasie powstawania dołka z połowy lutego, w czasie korekty z początku marca wolumen wyraźnie malał, żeby znowu wzrosnąć podczas ostatniej fali wzrostów. Jeżeli dojdzie do kolejnej korekty, wydaje się, że może ona mieć podobny kształt jak poprzednia i sięgnąć okolic wsparcia lub tez przełamanej linii korekty. W dłuższym terminie spółka powinna raczej rosnąć, a przynajmniej na to wskazują dobre wyniki za zeszły rok, a także zapowiedzi wzrostu przychodów w bieżącym roku o ponad 10%. O szansach na wzrosty informujemy od 6 lutego.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAUD/NZD – w kanale spadkowym, opcja PUT
Następny artykułAnaliza dla początkujących: USD/JPY – czas na wzrostowe odreagowanie?
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here