Naga MarketsJuż dawno nie poruszałem tematu spółki Cd Projekt [CDR]. Trzeba nadrobić zaległości, ponieważ na wykresie pojawiło się kilka nowych szczegółów technicznych. Musimy się zastanowić, czy warto poświęcić więcej uwagi na tą spółkę.

W ostatnim wpisie napisałem dwa końcowe wnioski. Oba oparte o lukę cenową powstałą między świeczkami z dni 10 a 12-11-2015. Po przeglądnięciu aktualnego wykresu mogę stwierdzić, że miałem rację tylko w połowie. Nie było spodziewanych wzrostów do poziomu luki cenowej ale za to stwierdzenie o braku wzrostów aż do pokonania luki /3/ było trafione. Minęło cztery miesiące a luka nadal nie została pokonana.0318-cdrPrzez cztery miesiące konsolidowała się na niższych poziomach. Przyznam, że osobiście spodziewałem się spadków, ale pokonanie oporu /2/ spowodowało, że CDR chce wrócić do łask.

Te artykuły również Cię zainteresują
Doszukując się małej formacji oRGR na wykresie tygodniowym możemy wstępnie pokazać zasięg wzrostów. Nie powala on swoją wielkością ale o ile dojdzie do jego realizacji, wyniesie on cenę na prawie historyczne maksima.0318-tygW moich oczach luka /3/ jest kluczowa i żadna informacja o sukcesach spółki i jej produktów nie spowoduje wzrostów.

Sprawdź ofertę brokera HFT w zakresie inwestycji na spółkach z GPW

Najlepszym układem technicznym jaki jestem w stanie sobie wyobrazić jest wzrost na wskazane poziomy a następnie korekta do oporu /2/.

Wnioski:

  • osobiście czekam na pokonanie luki /3/, do tego czasu nawet nie będę się zastanawiał nad zakupem akcji,
  • spółka żyje tylko i wyłącznie jedną grą (Wiedźmin). Nie da się cały czas na tym bazować zważywszy, że długi trend wzrostowy powstał właśnie “dzięki tej grze”.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here