Naga MarketsCD Projekt znów pod kreską! Na początku notowań spółka traci aż 2,75%W trakcie środowej sesji CD Projekt otworzył się powyżej 207 zł, testując nowe lokalne maksima, jednak w ciągu kilku minut jego wycena spadła do wyjściowego poziomu niecałych 200 zł, po czym pogłębiła ona spadki w okolice 193 zł. Warto jednak przypomnieć, że w trakcie ostatnich dwóch tygodni spółka wzrosła o blisko 1/3, ze 150 zł do blisko 200 zł.

CD Projekt traci ponad 2,5%

W trakcie środowych notowań CD Projekt otworzył się wysoko powyżej poprzedniej ceny zamknięcia (która wynosiła 198,98 zł). Na sam start wycena spółki wyniosła 207,5 zł, jednak poziom ten został niemal natychmiast zredukowany do okolic 199 zł. Również i tam spółka nie utrzymała się długo i już po 10 obserwowany jest mocny spadek.CD Projekt znów pod kreską! Na początku notowań spółka traci aż 2,75%
Notowania spółki CD Projekt dnia 16.06.2021. Źródło: Comparic.pl

Na chwilę obecną spółka traci 2,75%, a jej wycena wynosi 193,50 zł, co oznacza spadek o 5,48 zł względem zamknięcia z dnia poprzedniego. Warto jednak wskazać, że równo od 1 czerwca firma notowało bardzo mocne wzrosty, które pozwoliły na odbicie z poziomu 150 zł do obserwowanych wczoraj i dziś okolic 200 zł, co oznacza wzrost o 1/3.

Cyberpunk 2077 powróci do sklepu Sony?

Tłem do tak dynamicznych wzrostów w ostatnich dniach były pojawiające się doniesienia o możliwych powrocie sztandarowej gry Cyberpunk do sklepu Sony, z którego to zniknęła zaraz po premierze wskutek ogromnej ilości problemów technicznych.

Jak informowaliśmy na łamach Comparic24, Sony poinformowało o zakończeniu polityki refundowania zwrotów względem tej gry, jak również na stronie sklepu pojawił się przycisk „dodaj do listy życzeń”, co może sugerować działania mające na celu wysokie pozycjonowanie produkcji po powrocie do sprzedaży. Więcej informacji na ten temat znajdą państwo tutaj.

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: koszt dolara | wartosc zlotowki | konto forex | fale elliotta | lotos giełda | giełda akcje | dax forum |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here