Naga Markets

CD Projekt zatrzymany przy kluczowej strefie oporuKurs akcji spółki CD Projekt, najpopularniejszego w Polsce producenta gier komputerowych, spadał podczas wczorajszej sesji o około 0,96%. Akcje taniały o 1,34 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego minimum przy 137,14 zł. Jest to przeciętny wynik na tle warszawskiego parkietu, którego główny indeks WIG20 zyskiwał wczoraj około 1,91%. Sesja odbyła się przy standardowych obrotach na tle ostatnich dni. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 137,94 zł.

Brak odbicia

Notowania lidera branży gamingu w Polsce wyraźnie zawróciły po tym jak kurs podszedł pod główną strefę oporu opartą o wcześniejsze dołki w rejonie 150 zł. Przecena sięga już 10% i na razie popyt nie podejmuje próby powalczenia o odbicie. Wydaje się więc, że kolejne sesje upłyną pod znakiem cofania się notowań.

cd projekt 23.11.2022
Notowania CD Projekt 23.11.2022

W połowie grudnia aktualizacja

Aktualizacja next-gen gry “Wiedźmin 3: Dziki Gon” pojawi się 14 grudnia, podał CD Projekt.
“Next-gen update gry ‘Wiedźmin 3: Dziki Gon’ pojawi się 14 grudnia, bezpłatnie dla każdego, kto już posiada grę” – czytamy w informacji spółki na LinkedIn. We wrześniu CD Projekt podał, że planuje wydanie gry “The Witcher: Wild Hunt: Complete Edition” w wersji next-gen w docelowym terminie w IV kw. 2022 r.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułAlior Bank w korekcie 60% odbicia
Następny artykułTrampki na giełdzie – startuje edukacja finansowa i inwestycyjna dla dzieci i młodzieży
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here