Naga MarketsAlbert “Longterm” Rokicki był gościem Agnieszki Zaręby w studiu Comparic24TV. W rozmowie skomentował m.in. wyniki CD Projekt i piątkową premierę gry “Blair Witch” spółki Bloober Team. Rokicki wspomina także targi Gamescom w Kolonii oraz nawiązuje do nowych tytułów The Farm 51, Varsav Game Studios, Creepy Jar. Inwestor mówi również o urodzinach swojego mentora Warrena Buffetta i o wpływie, który Wyrocznia z Omaha miała na jego styl inwestowania. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia całego odcinka!


Giełda uratowała CD Projekt przed bankructwem

Zysk CD Projekt w drugim kwartale 2019 roku wyniósł 33,9 mln zł, co jest wynikiem o 82,6 proc. wyższym od oczekiwań analityków, którzy spodziewali się odczytu na poziomie 18,6 mln zł. Porównując aktualne dane do ubiegłego roku, zysk wzrósł o 14,7 proc.

Te artykuły również Cię zainteresują
CD Projekt przyzwyczaił nas, że pozytywnie zaskakuje swoimi wynikami. Generalnie nie należy przywiązywać się do wyników przeszłych, szczególnie w przypadku spółek gamingowych – zauważył Albert Rokicki.

cd projekt
stooq.pl

Bloober Team to spółka, która notuje bardzo wysoką zmienność i medialne zainteresowanie w ostatnich dniach. Wszystko za sprawą wyczekiwanej głośnej premiery gry „Blair Witch”. To ta produkcja wywołała falę wzrostów w oczekiwaniu na debiut, który miał przynieść wielki sukces, jednak w momencie debiutu akcje zaliczyły silną przecenę.

Nie należy rozpatrywać sprzedaży pod kątem samego steama. Pamiętajmy, że Blair Witch targetował graczy konsolowych i na nich nie ma problemów z wydajnością – dodał Rokicki.

Warren Buffet skończył 86 lat i nie chce mieć złota ani nieruchomości

Im dłużej inwestuje tym bardziej rozumiem przesłanie jego złotych myśli. Dzisiejsza pokusa spekulacji jest ogromna, a Buffet zawsze powtarzał, że kapitał płynie od niecierpliwych do cierpliwych. Do tego dochodzi procent składany, odroczenie podatku, dywidendy i zwiększanie udziałów. Warren powtarza, że bądź chciwy, gdy inni się boją – zauważył „Longterm”.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here