Naga MarketsCD Projekt zaprezentuje strategię rozwoju na kolejne lata w I kw. 2021 r.CD Projekt zaprezentuje strategię rozwoju na kolejne lata w I kwartale 2021 r., poinformował prezes Adam Kiciński. Firma poda kolejne dane sprzedażowe gry “Cyberpunk 2077” przed świętami. Zachęca graczy do poczekania na poprawki.

CD Projekt obecnie skupia się wyłącznie na poprawkach gry “Cyberpunk 2077”

“Strategia będzie zaprezentowana w I kwartale. Jednak teraz prosimy o czas na zarządzenie sytuacją, jesteśmy skupieni na obiecanych graczom poprawkach do ‘Cyberpunk 2077′” – powiedział Kiciński podczas telekonferencji.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zaznaczył jednocześnie, że twórcy koncentrują się w okresie do końca grudnia, w styczniu i lutym na dostarczeniu poprawek do “Cyberpunk 2077”, które mają poprawić jakość gry na konsolach wcześniejszej generacji oraz PC.

“Nie doceniliśmy ogromnej kompleksowości naszego projektu. To wbrew naszym zasadom i zrobimy wszystko, aby odzyskać zaufanie graczy. Poprawiamy wersje na konsole poprzedniej generacji. Następna duża poprawka będzie w ciągu w 7 dni, kolejne w styczniu, lutym. Wersja PC również otrzyma regularne poprawki” – wskazał Kiciński.

Wiceprezes ds. finansowych Piotr Nielubowicz dodał, że CD Projekt szykuje się do podania kolejnych danych sprzedażowych przed świętami.

“Wciąż zbieramy dane sprzedażowe, obecnie szczególnie wersji fizycznych z sieci detalicznych, wcześniej sygnalizowaliśmy bardzo dobre wyniki sprzedażowe do terminu premiery. Planujemy podać kolejne dane o sprzedaży przed świętami” – dodał Nielubowicz.

Według jego słów, władze CD Projekt liczą się z tym, że sytuacja wpłynie na poziom sprzedaży wersji konsolowej gry.

Jednocześnie zarząd CD Projekt zaznaczył, że nie zachęca do zwrotu nabytej gry, ale dania deweloperowi szansy. Jak wskazano, oddanie gry jest opcją dla gracza, ale władze CD Projekt wierzą, że jednak fani poczekają wersję gry po poprawkach, które mają wyeliminować zdecydowaną większość problemów. Zarząd zaznacza, że mimo błędów grę da się przejść w obecnej wersji.

Nielubowicz zaznaczył, że koszt poprawek będzie “nieistotny” w porównaniu do dotychczasowych kosztów gry. “Obiecaliśmy je i zrealizujemy” – stwierdził.

W skład grupy CD Projekt wchodzą: CD Projekt RED – deweloper gier wideo z gatunku RPG i GOG – globalna platforma cyfrowej dystrybucji gier. Sztandarową grą wydawnictwa jest seria “Wiedźmin”, 10 grudnia br. premierę miał kolejny sztandarowy tytuł studia – “Cyberpunk 2077”.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here