Naga MarketsCD Projekt przesuwa termin wypuszczenia Patcha 1.2 do gry “Cyberunk 2077” na drugą połowę marca z planowanego terminu lutowego., podała spółka. Wyjaśniła, że ze względu na niedawny cyberatak na infrastrukturę spółki prace będę musiały potrwać dłużej niż początkowo planowano.

InvestCuffs

“Choć bardzo pragnęliśmy opublikować Patch 1.2 do ‘Cyberpunka 2077’ w czasie, w jakim zapowiadaliśmy wcześniej, niedawny cyberatak na infrastrukturę IT studia i rozległy zakres aktualizacji oznaczają, że tak niestety się nie stanie – będziemy potrzebować więcej czasu” – czytamy na profilu spółki na Twitterze.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Nasz cel dla Patcha 1.2 sięga wyżej niż którekolwiek z poprzednich aktualizacji. Pracujemy nad licznymi usprawnieniami dotyczącymi ogólnej jakości oraz poprawkami i nadal musimy pracować, aby mieć pewność, że właśnie to otrzymacie. Mając to na względzie, celujemy w wypuszczenie Patcha w drugiej połowie marca” – czytamy dalej.

CD Projekt zapowiadał serię aktualizacji (update) gry “Cyberpunk 2077”. W styczniu opublikował pierwszą łatkę (patch). Drugi patch był zapowiadano na luty.

W skład grupy CD Projekt wchodzą: CD Projekt RED – deweloper gier wideo z gatunku RPG i GOG – globalna platforma cyfrowej dystrybucji gier. Sztandarową grą wydawnictwa jest seria “Wiedźmin” oraz najnowsza superprodukcja “Cyberpunk 2077”.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here