Naga MarketsCD Projekt 15 lipcaJak podała w komunikacie spółka CD Projekt Red: na 2 października zapowiedziany jest trzeci dodatek do gry “Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana”, ukaże się on pod tytułem “Żelazna Wola”. Notowania spółki otworzyły się dziś na minusie i na początku sesji nie widać większej zmienności, kurs utrzymuje się nieznacznie poniżej poziomu 250 zł. Co dalej, czy informacja o nowym dodatku doda siły kupującym?


CD Projekt zapowiada kolejny dodatek do swojej gry

Jak możemy przeczytać w komunikacie: “Premiera dodatku ‘Żelazna Wola’ odbędzie się 2 października na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Zawartość rozszerzenia zostanie dodana do gry w formie darmowej aktualizacji“. Wcześniej CD Projekt zapowiedział także, że gra “Gwint” zostanie udostępniona na platformę iOS od 29 października. Warto jednak dodać, że inwestorzy zwracają największą uwagę nad sztandarową grą spółki czyli serii Wiedźmin, aktualnie trwają prace “Cyberpunk 2077”.
Jeśli chodzi o sytuację techniczną na spółce, nie widać większej zmienności. W poniedziałek CD Projekt zyskał 0,76%, a dziś spadki wynoszą nieco ponad 0,5%. Patrząc z szerokiej perspektywy, niewiele się zmieniło, kurs pozostaje w trendzie wzrostowym. Niemniej ostatnia próba wybicia górą poziomu 260 zł zakończyła się klęską, co może doprowadzić do korekty ostatnich silnych wzrostów.

Akcje Cd Projekt GPW
CD Projekt interwał D1

Zobacz także: Kurs franka szwajcarskiego rozpoczyna tydzień od wzrostów, CHFPLN powyżej poziomu 3,96 zł

Kurs CD Projekt przy poziomie 250 zł

W przypadku ruchu korekcyjnego, cały czas należy mieć na uwadze układ Overbalance (żółte prostokąty) oraz średnią SMA 77, która od dłuższego czasu utrzymuje trend wzrostowy. Najbliższe wsparcie wypada więc w okolicach poziomu 233 zł, spółka ma więc sporo miejsca do wykonania ewentualnej korekty spadkowej. Należy jednak pamiętać, że główna tendencja jest zwyżkująca, dlatego najlepszym wyjście wydaje się zaczekać na korektę, która może ale wcale nie musi się pojawić. Rynek może równie dobrze powoli zmierzać w kierunku ostatnich szczytów.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here