Naga MarketsCD Projekt zaczyna wydawać łatki do Cyberpunka - zapiski giełdowego spekulantaLider polskiego gamingu, CD Projekt poinformował wczoraj, że planuje opublikować pierwszą aktualizację do gry “Cyberpunk 2077” w ciągu najbliższych 10 dni oraz kolejną “ważniejszą” – w kolejnych tygodniach. Rynek długo czekał na tę informację, co widać po dość pozytywnej reakcji na wykresie. “Naszym najważniejszym celem jest poprawianie błędów i zawieszania się gry, czego doświadczają gracze na wszystkich platformach. Oczekujcie regularnego wydawania większych i mniejszych łat.

Pierwsza aktualizacja pojawi się w ciągu najbliższych 10 dni, a następnie – kolejna, ważniejsza, w ciągu kolejnych tygodni” – dodano. Prezes spółki zapowiedział także aktualizację gry na konsole nowej generacji – serii Xbox Series oraz PlayStation 5 – w II połowie roku.

Te artykuły również Cię zainteresują
  • Za kilka dni pierwsze łatki do Cyberpunka
  • Kurs pozytywnie reaguje na tę zapowiedź

Spółka podała też na Twitterze, że pracuje z Sony nad jak najszybszym przywróceniem gry do PlayStation Store. Łatki wydane w styczniu i lutym, mają zdaniem spółki naprawić największy błąd jaki występuje na konsolach starszego typu. Warto dodać, że katastrofalne opinie gra zbiera tylko na tego typu urządzeniach. Jeżeli więc uda się naprawić błędy, z czasem powinny poprawić się także opinie i zacząć normalna sprzedaż gry na starsze urządzenia.

Pierwsza, mocniejsza sesja

23 grudnia spółka podała, że sprzedaż gry “Cyberpunk 2077” do 20 grudnia szacowana była na ponad 13 mln egzemplarzy, co wskazuje nadal na spory potencjał gry. Na wykresie kurs utrzymuje się w rejonie 250 zł i na razie nie zapowiada się na mocny zwrot na wykresie.

cd projekt


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here