Naga MarketsCD Projekt – za 2 tygodnie debiut „Cyberpunk 2077”. Notowania jeszcze wzrosną?- zapiski giełdowego spekulanta“Cyberpunk 2077” czyli najbardziej oczekiwana gra roku na świecie, jest na etapie poprawiania ostatnich błędów. W czwartek CD Projekt poinformował, że ze względu na skomplikowanie gry, nie jest możliwe wykrycie wszystkich błędów, jednak można pozbyć się tych największych. Cały projekt, na dwa tygodnie przed premierą, wchodzi w najbardziej intensywną fazę promocji. Spółka chce pozyskiwać jak najwięcej kooperacji z innymi markami, aby zwiększać znajomość gry. Warto dodać, że spółka wykupiła np. reklamę na meczu NBA. W komunikacie wskazano, że popularność “Cyberpunk 2077” rośnie, na co wskazuje 23-milionowa oglądalność ostatniego odcinka “Night City Wire”. Gra pojawi się w 55 krajach i będzie oferować łącznie 18 wersji lokalizacyjnych.

  • CD Projekt wkracza w ostatnią fazę promocji Cyberpunka
  • Zapowiada się okazały debiut
  • Notowania nadal w korekcie

Dotychczasowe zainteresowanie, recenzje ekspertów oraz przedsprzedaż, wskazują że sprzedaż gry osiągnie spory sukces. Spółka widzi, że głównie wersja cyfrowa powinna przynieść większe dochody. Wczoraj firma pokazała także wyniki za III kwartał, choć nie mają one obecnie znaczenia dla rynku. CD Projekt odnotował 23,38 mln zł skonsolidowanego zysku netto wobec 14,9 mln zł zysku rok wcześniej.

Te artykuły również Cię zainteresują
Linia korekty nadal obowiązuje

Na wykresie, kurs nadal przechyla się na południe. Kluczowy opór stanowi poziom okolic 390 zł. Wydaje się jednak, że przed debiutem kluczowej gry, pojawi się jeszcze jedna próba podbicia notowań.

cd projekt


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here